ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na lyžařském dálkovém běhu v Oberammergau

Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na lyžařském dálkovém běhu v Oberammergau

V německém Oberammergau se před několika dny jel další díl SP v dálkovém běhu. Člen Nutrendklubu Jan Šmíd na této události samozřejmě nemohl chybět a vyzbrojen produkty od Nutrendu vyrazil do boje.

"V den závodu začalo hustě sněžit a v závěru i lehce pršet. Startovalo nás nakonec na 46 km skoro 2500, a to měkkou stopu značně poznamenalo. První kolo se mi jelo velice dobře, žena s dcerou odvedly dobrou práci při občerstvování. Včas jsem tedy doplňoval energii z Enduro gelů, které na závodech využívám. Horší to bylo po najetí do druhého náročného kola, kdy mě po táhlém dlouhém stoupání začala docházet síla a na 35. kilometru došla uplně. Do cíle jsem nakonec dojel, ale pro mě ve velice špatném čase (3,52 hod.). Byl jsem značně vyčerpán, tak jsem ihned vypil Regener od Nutrendu a vzal si BCCA.

Další den jsme jeli na sjezdovky na ledovci Zugspitze - bylo nádherné počasí s prachovým sněhem a lyžovačku jsme si užili. V uterý a ve středu jsme ale zase jeli do stopy, již v daleko lepším rozpoložení. Nyní nám za chvíli začne cyklistická sezona, kterou jako obvykle zahájíme březnovým soustředěním na rozkvetlé Mallorce."

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena