ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Další double a 250. vítězství pro Buggyru!

Další double a 250. vítězství pro Buggyru!

Lackovi v posledním kole, tři zatáčky před cílem, vypověděl službu motor a cílem už jen plachtil. I takové dramatické chvíle prožíval tým Buggyra během čtvrtého víkendového závodu na mosteckém okruhu. Cílovou čáru proťal na druhém místě člen NUTREND Teamu David Vršecký, a tak se i v neděli opakoval český sen!

V měřeném tréninku si jezdci Buggyra týmu, který je podporovaný společností NUTREND, vyjeli druhou, respektive třetí řadu v pořadí Adam Lacko a David Vršecký. Zklamaní ale nebyli, už v sobotu dokázali, že to oba v Mostě umí. Navíc je sledoval zřejmě rekordní počet fanoušků, kterých dle prvních odhadů bylo za celý víkend na tribunách téměř sto tisíc.

V první nedělní závodní jízdě dojel David Vršecký na šestém místě. “Teď to nebylo vůbec dobré,“ uvedl po otevření kabiny David. Ovšem vítěz sobotního druhého závodu nenarážel na výsledky, ale na svůj zdravotní stav. "Během jízdy se mi totiž vyhodilo koleno. Chvíli trvalo, než jsem jej nahodil zpět. Byla to neskutečná bolest," popisoval svůj hrůzostrašný zážitek Vršecký.

Adam Lacko sice držel čtvrté místo a statečně se snažil udržet krok s nejrychlejší trojkou v pořadí Hahn, Kiss a Albacete, ale v posledním kole vypověděla u jeho tahače elektronika. “Nevím, co se přesně stalo, ale už v průběhu závodu jsem měl problém se speedlimitrem. Musel jsem si tak dávat velký pozor, abych nepřekročil povolenou rychlost. To by totiž znamenalo penalizaci. V posledním kole se ale problémy s elektronikou ještě více prohloubily a auto začalo vynechávat. Je to škoda, protože tak přicházíme o cenné body,“ dodal na adresu třetí víkendové jízdy osmý Adam.

Osmé místo však znamenalo pole position pro druhý nedělní závod. Ale jisté to Adam neměl do poslední chvíle. “Diváci nás hnali neuvěřitelně kupředu. Teď jsme si první nedělní jízdu důstojně vynahradili. Z Mostu mám kompletní sbírku pohárů! To je víc, než jsem před víkendem čekal. Mám radost i za Davida a celý náš tým, vždyť jsem dojel už bez motoru,““ zhodnotil šestý podnik evropského poháru tahačů Adam Lacko.

Zatímco si Adam jel vpředu sám a horké chvilky prožíval ke konci, David Vršecký měl za svými zády Jochena Hahna a Norberta Kisse. K tomu se ještě přidala bolest operovaného kolene. „“Kdyby mi před víkendem někdo řekl, že to takhle dopadne, tak tomu nebudu věřit. Vždyť v dnešním prvním závodě mi na půl kola vypadlo koleno. Bolest to byla šílená, ale nemohl jsem přestat už kvůli fanouškům. Děkujeme všem za podporu, bylo to tu opět neuvěřitelné,““ řekl David Vršecký.

Tým Buggyra si mosteckými výsledky posílil pozici lídra v čele průběžného pořadí šampionátu konstruktérů. Gratulujeme!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena