ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Hubnutí s rozumem

Hubnutí s rozumem

.........rozum, to je totiž jediný lék! Člověk, který hubne bez cvičení, nehubne, jen ničí tělo uvnitř. Aby tělo hubnulo, musí mít svaly, protože ty si nárokují tuk jako svůj zdroj energie (pohon). To znamená, že pokud člověk necvičí a hubne stravovací dietou, nevědomě se ničí.

Organismus jen vypuzuje vodu, spaluje to „málo“ svalové hmoty, které je podmínkou hubnutí a v těle tuk stále zůstává. Proto je tak důležité znát složení poměru svalů, vody a tuku v těle, než váhu. Když člověk začne hubnout a cvičit, na váze trochu přibere, ale tuková vrstva se zmenšuje. A tím, že tuk je lehčí než sval, může se zdát, že člověk přibírá. Vypovídající hodnota je ale objem pasu a poměr složek uvnitř těla. Svalová tkáň je jediná tkáň, která může v hubnutí pomoci. Žádná hladovka, žádná dieta bez pohybu nefunguje.

Tělu je přirozený pohyb. Pohyb je potřebný pro správné fungování celého organismu a přiměřený pohyb je život! To je zákon přírody. Pokud to člověk porušuje svou leností, tělo mu to vrací. Je dobré si uvědomit hodnotu svého zdraví dříve, než je pozdě a přiměřený pohyb je synonymem pro zdraví.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena