Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

Jaroslav Kulhavý, člen NUTREND Teamu, vyhrál v bouřlivé atmosféře domácí závod Světového poháru. Ve Vysočina Aréně o uplynulém víkendu povzbuzovalo 13 tisíc fanoušků. Od poloviny závodu jel Jaroslav na špici s vítězem předchozích tří ročníků SP v Novém Městě, Nino Schurterem.

V posledním kole člen NUTREND Teamu předvedl úžasný atak a nelítostným způsobem Švýcara předjel. Dal tak vzpomenout na dramatický finiš zlatého olympijského závodu v Londýně.

"Jsem za to vítězství moc rád! Na tenhle závod jsem se připravoval de facto od podzimu a byl to pro mě nejdůležitější závod sezóny. Znovu vyhrát svěťák a navíc tady, před skvělým domácím publikem, je úžasný pocit!" zářil v cíli český biker, který se tak navíc oblékl do dresu lídra Světového poháru.

"Atmosféra tady byla zase fantastická, je to každý rok nejlepší závod. A jelo se mi perfektně, kromě jednoho pádu hned ve druhém kole, jsem to měl pod kontrolou. Dobře jsem si také rozplánoval energii. ISODRINX a CARBOSNACKY od Nutredu mě opět podržely.“

„ Rád bych poděkoval všem partnerům a fanouškům za jejich podporu teď i v loňské sezóně, kdy se kvůli zranění příliš nedařilo." dodal Jára.
Už nadcházející neděli čeká Jaroslava druhý závod Světového poháru, tentokrát v německém Albstadtu. Tam se nebude moct spolehnout na takovou podporu fanoušků, ale po domácím úspěchu bude rozhodně patřit k favoritům.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena