ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Kolo pro život v Koutech nad Desnou

Kolo pro život v Koutech nad Desnou

Tuto sobotu se seriál cyklistických maratonů, jehož je společnost NUTREND partnerem, přesunul do jedné z nejvzdálenějších lokalit České republiky - do Koutů nad Desnou.

Prvních pět kilometrů po hlavní silnici se jelo tak rychle, že limitem rychlosti byla jen schopnost cyklistů vyvinout vyšší a ještě vyšší frekvenci. O to více pak bolel nájezd do nekonečného prvního kopce. Ten byl přerušen krátkou rovinatější pasáží, nicméně pro většinu závodníků znamenal nutnost šlapat nahoru více než hodinu. To je v našich poměrech dost neobvyklé. Prostřední pasáž byla standardní maratonská, lahůdka čekala na zmožené závodníky v závěru.

Náročná trať udělala i ve špičce startovního pole paseku. Takřka hned po nájezdu do hory se oddělila čtveřice „starých známých“ Boudný, Ulman (oba Česká spořitelna Specialized), Hudeček (Symbio+ Cannondale) a Strož (Ivar CS - Author Team). Tato skupinka ale vydržela pohromadě jen v první části výjezdu na Dlouhé stráně. V jeho druhé části odskočil Jirka Hudeček a ostatním se pravidelným tempem vzdaloval. Na prvním bufetu měl náskok už skoro dvě minuty a bylo rozhodnuto. V posledním asfaltovém výjezdu pak dvojice ze Spořitelny odpárala Honzu Strože a jela si pro zbylá dvě místa na stupních vítězů. V absolutním hodnocení ženské kategorie si pro zlato dojela Anna Šmídová (Nilfisk Alto pro cycling team) před týmovou kolegyní Monikou Hruškovou, třetí místo pak obsadila Lenka Cibulková (Lawi Sport Team). Na kratší, 31 km dlouhé trati, zvítězil mezi muži sedmnáctiletý Robert Navařík (Nava Sport Velké Losiny), mezi ženami teprve patnáctiletá Daniela Trčková (ČS Bike team).

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena