ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Nové dárkové balení tyčinek EXCELENT PROTEIN BAR a EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE

Nové dárkové balení tyčinek EXCELENT PROTEIN BAR a EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE

Připravili jsme pro vás dárkové balení tyčinek EXCELENT PROTEIN BAR a EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE, to je 9x více skvělé chuti v EXCELENTním balení!

EXCELENT PROTEIN BAR je proteinová tyčinka s mimořádnou chutí, ke které se každý rád vrátí. Díky svému složení představuje ideální stravu po sportovní aktivitě, zejména pro doplnění ztracených živin. Také v případě dlouhé cesty, nebo v jiných situacích bez možnosti běžného stravování, kdy hrozí nástup hypoglykemie, poskytnou tyčinky EXCELENT PROTEIN BAR energii, bílkoviny, vitamíny, a hlavně skvělou chuť!

Nyní jsou tyčinky EXCELENT PROTEIN BAR bezlepkové a obsahují 25 % bílkovin. Každá tyčinka o hmotnosti 85 gramů dokáže skvěle zasytit a nabídne 21 gramů bílkovin! Kompozice nejoblíbenějších příchutí této tyčinky ve stylové dárkové kazetě může být skvělým dárkem pro vaše nejbližší, nebo milou pozorností v rámci pracovního setkání.

Díky novému dárkovému balení můžete snadno vyzkoušet devět různých příchutí:
- Arašídové máslo v mléčné čokoládě - Černý rybíz s brusinkami v jogurtové polevě - Čokoláda s kokosem v mléčné čokoládě - Čokoláda s oříšky v mléčné čokoládě - Marcipán s mandlemi v mléčné čokoládě - Vanilka s ananasem v mléčné čokoládě - Čokoláda + nugát s brusinkami v mléčné čokoládě - Mandle + pistácie s pistáciemi v mléčné čokoládě - Citron + tvaroh + malina s brusinkami v mléčné čokoládě

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena