ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

NUTREND Aqua osvěží AVON Pochod proti rakovině prsu

NUTREND Aqua osvěží AVON Pochod proti rakovině prsu

Už popatnácté zaplaví Prahu růžová vlna solidarity a naděje - 6. června se koná další ročník AVON POCHODU PROTI RAKOVINĚ PRSU a společnost NUTREND je opět jedním z hlavních partnerů. Růžová trička obléknou ambasadorky boje proti zákeřné rakovině, mezi nimiž nechybí ani členka NUTREND Teamu Olga Šípková.

Pochodujte za zdravá prsa společně s limitovnou edicí NUTREND Aqua (0,5 l), kterou návštěvníci získají zdarma na startu. Chcete přispět na boj proti zhoubné nemoci? Kupte si v cíli pochodu, v prodejní síti či v některém z NUTREND Stores speciální edici NUTREND Aqua SPORT AVON POCHOD, jejíž výtěžek jde na projekty boje proti rakovině prsu.

Na tiskové konferenci, která se odehrála v pražském HARD ROCK CAFÉ, byl exkluzivně představen vizuál "pochodové" vody NUTREND Aqua a sklidil všeobecné nadšení - Gábina Partyšová, Olga Šípková, Tonya Graves i Iva Pazderková ji milují už teď a těší se, jak budou společně s NURTREND Aqua pochodovat za zdravá prsa. Přidáte se k nim? 6. června na Avon Pochodu v Praze na viděnou! Více informací na www.zdravaprsa.cz

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena