ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

NUTREND Fantastic aerobic show

NUTREND Fantastic aerobic show

I když sobotní počasí bylo sychravé a deštivé, v Podolí u Brna svítilo slunce. A to alespoň v hale, kde se konala poslední aerobicová akce roku 2014 - Nutrend fantastic aerobic show. Na 160 účastníků z České i Slovenské republiky to i tentokrát pořádně rozjelo!

Všichni si plnými doušky užívali profesionální a originální lekce, exkluzivní TOP lektory, přátelskou a pohodovou atmosféru, dokonalý servis i rozmanitou nabídku služeb a produktů.

Při zahájení věnoval Nutrend všem lektorům dárek v podobě balení ampulí SHLEHA a také všem účastnicím krásné šejkry NUTREND v růžové a zelené barvě - a aerobic show mohla začít.

Zahájila ji tradičně top lektorka Zuzana Švíková s dance aerobicem, exkluzivně byl poprvé na akci host z Itálie Alessandro Oliveri, který pokračoval lekcí Cardio Body a dal všem přítomným do těla! Lekcí dance step pokračoval opět exkluzivní host z Ruska Taras Klimov a byl velmi úspěšný svým projevem i samotnou lekcí na stepech. Dále byla na řadě Zuzana Švíková, tentokrát s Leou Grančič ze Slovenska, a jejich taneční show ve dvojicích, která sklidila obrovský aplaus.

Lea Grančič rovněž předvedla novinku Deep Work a na závěr Body art stretch. Alessandro Oliveri ještě zacvičil nádhernou lekci na stepech a Taras Klimov na závěr tančil s celou halou při dance aerobicu.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena