ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

NUTREND podpořil festival Sporťáček

NUTREND podpořil festival Sporťáček

Sporťáček, největší náborový Festival sportu pro děti a mládež od 4 do 18 let, vstoupil do svého 4. ročníku. A to za podpory společnosti NUTREND. Ve sportovním areálu Hamr – Braník se sešli elitní čeští sportovci a lidé, kteří podporují český sport.

Svou účastí tuto akci poctili Eva Samková, člen NUTREND Teamu Lukáš Bauer, Andrej Babiš, Jakub Kohák, Tomáš Kraus, Petr Pilát, Ondřej Rybář, Miroslav Jansta, Petr Bříza, Tomáš Perič, Miroslav Petr, Kristýna Kolocová, Markéta Sluková, Josef Dostál, Aleš Valenta, Lukáš Manhart a řada dalších.

Nádherné slunečné počasí přálo již čtvrtým rokem v řadě. Akce si klade za cíl poskytnout seriózní přehled nejrůznějších sportů a usnadnit tak rodinám důležitou volbu sportovního odvětví. Nabídky klubů a svazů doplňují odborníci nezávislými radami. „Výběr sportu není dobré podcenit, každé dítě je jedinečné a má určité předpoklady, které je důležité brát při výběru v úvahu. Sporťáček se snaží podat pomocnou ruku při rozhodnutí, které může být životně důležitou volbou. Stejně tak umožňuje již sportující mládeži získat širší rozhled, poskytnout vazby a kontakty pro potenciální změnu jejich stávajícího sportovního odvětví v momentu, kdy zvažují, že by jim mohl jiný sport vyhovovat lépe," tvrdí zakladatel a organizátor Sporťáčka Jakub Makalouš. Již brzy navštíví Sporťáček i Plzeň a Ostravu, těšte se!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena