NUTREND za zdravá prsa

NUTREND za zdravá prsa

V sobotu 4. října proběhl v kampusu brněnské Masarykovy univerzity již 3. ročník Tanečního maratonu za zdravá prsa, tradičně pořádaný AVON zónou 348.

Při registraci každý účastník obdržel uvítací balíček s reklamními materiály partnerů akce, k nimž samozřejmě patřila společnost NUTREND, která všem účastníkům maratonu poskytla balení vody NUTREND Aqua. Další vody jim byly k dispozici v průběhu celého maratonu, čímž NUTREND zajistil pro akci dostatečný pitný režim.

Taneční maraton byl zahájen ve 14 hodin a cvičení se pravidelně střídala s vystoupeními profesionálních tanečníků různého zaměření. Proběhlo i vystoupení taneční skupiny B-Fresh, mistrů republiky v dětské kategorii ve Street Dance. V programu se objevila také lekce Atomic Zumby pro děti, která sklidila velký úspěch. Po celou dobu byl k dispozici i dětský koutek, kde děti pod pedagogickým vedením vyráběly různé výrobky, kreslily, nebo se zabavily na skákacím hradu či v bazénku s balonky.

Do programu byl rovněž zařazen vstup zástupkyně společnosti Mamma Help se zaměřením na nutnost prevence rakoviny prsu a účastnice měly možnost získat poukázku na mamografické vyšetření. Taneční maraton byl ukončen v 18 hodin bohatou tombolou.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena