Ostravská Zlatá tretra 2014

Ostravská Zlatá tretra 2014

Na co se mohou diváci již 53. ročníku Zlaté tretry těšit? Svou účastí ji ozdobí olympijská vítězka a mistryně světa v hodu oštěpem Barbora Špotáková. Ostravské publikum se už teď těší na její návrat po mateřské dovolené.

Proběhne i návrat k tradici. Hodinovka - to je velká tradice Zlaté tretry! Naposledy se konala v roce 2009. Letos přichází po rekordních časech Etiopanů Gebrselassieho a Tuneové další atletická hvězda - excelentní Keňanka Florence Kiplagatová. "Moje manažerská skupina kontaktovala organizátory Zlaté tretry, kteří jsou známí tím, že rádi připravují vyjímečné disciplíny a pokusy o rekordy. Ostrava má v tomto bohatou tradici, výborné diváky a skvělou dráhu," vysekla poklonu Kiplagatová.

Kromě mužského kilometru a ženské hodinovky si návštěvníci vychutnají i třetí pokus o globální maximum. Senzace halové sezóny - Etiopanka Genzebe Dibabová se pokusí vylepšit světový rekord v běhu na 2000 metrů. "Těším se na první start u vás, máte skvělé diváky," vzkázala Dibabová do Ostravy.

Na Ostravu se jistě těší i Usain Bolt a další atletické hvězdy. Společnost NUTREND je již několik let hrdým partnerem ostravské Zlaté tretry.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena