ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

Olomoucká Šantovka patřila v posledních dnech pouze a jedině sportu. Akce Ostrov sportu a zdraví, která představila největší hvězdy sportovního nebe, se uskutečnila za vydatné podpory společnosti NUTREND.

V pátek zavítala do hanácké metropole dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobicu Olga Šípková. V obležení fanoušků se podělila o své zkušenosti, zážitky a rady, nechyběla ani autogramiáda a Olga samozřejmě nezapomněla navštívit NUTREND Store, který v olomoucké Šantovce patří k nejnavštěvovanějším obchodům vůbec.

Návštěvníci byli svědky i 3hodinového spinning maratonu, jehož tvářemi byli členové NUTREND Teamu Jiří Ježek a Jaroslav Kulhavý. Maratonu se zúčastnilo na 40 jezdců. Všichni závodníci dostali od NUTRENDU sportovní láhev, Endurosnack, Profigur musli, Voltage energy cake a Magneslife.

Fanoušci závodního týmu Buggyra, spozorovaného společností NUTREND, měli v kalendáři zaškrtnutou sobotu. Kromě setkání se členem NUTREND Teamu Davidem Vršeckým a jeho kolegy z Buggyry totiž měli návštěvníci možnost prohlédnout si závodní tahače a dokonce si do něj i sednout. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek!

Neděle patřila dalšímu členovi NUTREND Teamu Petrovi Vabrouškovi, který měl na programu rozhovor, autogramiádu a besedu o svém fenomenálním závodu na Antarktidě.

Ostrov sportu a zdraví přiblížil návštěvníkům Šantovky sportovní disciplíny i jejich představitele mnohem blíž, než je lidé znají z novinových článků či televizních obrazovek. Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou v NUTREND Store v olomoucké Šantovce.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena