ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Pavel Boudný vyhrál Cyklomaraton

Pavel Boudný vyhrál Cyklomaraton

Jeden z prvních závodů horských kol, který se jel v neděli 13. dubna, prokázal, že naši jezdci jsou znamenitě připraveni. Tradiční "otvírák" cyklistické sezóny na Pálavě letos účastníkům seriálu Cyklomaraton nabídl pozměněné tratě i místo startu a cíle.

To bylo tentokrát v Pavlově, odkud trasa zamířila nejprve mezi vinohrady okolo Děvína, pak podél vodního díla Nové Mlýny do Lednicko-Valtického areálu a po hranici CHPO Pálava zpět do cíle.

Česká spořitelna-Specialized, jejímž partnerem je společnost NUTREND, nasadila do závodu kompletní sestavu kromě Matouše Ulmana, který si doléčuje zranění. Tempo udával Pavel Boudný, který po celou dobu kontroloval čelo padesátikilometrového závodu.„Jelo se sice svižně, ale nic moc se nedělo,“ komentoval jeho začátek Boudný. „Až pak na konci jsme začali závodit, a to hlavně s Honzou Jobánkem.“

Rozhodovat se skutečně začalo až v kopcích v druhé půlce trati, kdy se osamostatnilo duo Boudný-Jobánek. Dvojice nakonec obsadila první a druhé místo. Pavel Boudný zvítězil v čase 1:41:21 a náš junior Jan Kulhavý ve své kategorii vyhrál také! Příští týden se pojede první závod Českého poháru XCO v severočeských Teplicích.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena