POJMENUJ NOVÝ PRE-WORKOUT!

POJMENUJ NOVÝ PRE-WORKOUT!

Po několika měsících vývoje a stovkách hodin v laboratoři se nám podařilo to, po čem ostatní jen touží. Naši odborníci a profesionální sportovci dlouho spolupracovali, zkoušeli a vylepšovali produkt, který bude tou nejsilnější formulí pro váš výkon…

Chybí už jen název, který podtrhne jeho extrémní složení. Je určen pro vás - pro ty, kteří chtějí za hranice svých možností, nebojí se dřít, aby dosáhli skvělých výsledků. Nestěžují si, ale bojují!!!

Staňte se členem našeho kreativního týmu a vymyslete jméno pro náš nový produkt, který bude naprostou špičkou mezi předtréninkovými suplementy. Pořádná nálož účinných látek, jedinečná receptura. Drsný!!! Nekompromisní!!! Vezme vás až na hranice možností!!!

Už víte? Neváhejte a napište nám! Autor vítězného názvu dostane produkty od naší společnosti v hodnotě 9 999 Kč. Nemusí však vyhrát pouze jeden. Pokud se necháme inspirovat i dalšími názvy, produkty od společnosti NUTREND čekají i na další fanoušky. Vymýšlejte, sportujte a bavte se. LIFE IS A SPORT!

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 000 Kč

Dodržujte pitný režim ještě snadněji

Dárek k nákupu nad 2 000 Kč

Hotový pre-workout nápoj,

který vás nastartuje!

Ochutnat
Hotový pre-workout nápoj,

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena