ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Předsoutěžní seminář Svazu kulturistiky a fitness ČR

Předsoutěžní seminář Svazu kulturistiky a fitness ČR

Téměř 120 účastníků přišlo na předsoutěžní seminář, který se konal před pár dny v kongresovém sále pražského hotelu Dorint a jehož pořadatelem byl Svaz kulturistiky a fitness České republiky. Společnost NUTREND, která je partnerem Svazu, zásobila účastníky proteinovými tyčinkami, vzorky svých produktů a postarala se i o pitný režim.

Seminář zahájil hodinu před polednem předseda svazu Martin Jebas, po kterém převzal slovo Vladimír Pajič, státní trenér juniorů a masters, doplňovaný Vjačeslavem Vinogradovem, předsedou Komise vrcholového sportu SKFČR a dlouholetým reprezentantem. Oba přednášející se věnovali soutěžní přípravě kategorií kulturistiky, klasické kulturistiky a physique mužů. Poté přišla řada na téma soutěžní přípravy ženských kategorií bikiny fitness, bodyfitnesss a physique, kterým provázela bývalá reprezentantka v kulturistice a současná úspěšná trenérka a rozhodčí Ludmila Čížová. Už v průběhu přednášek se dostalo i na řadu otázek.

Po krátké přestávce převzal slovo Martin Jebas, který přítomné seznámil se všemi „administrativními“ náležitostmi soutěžních startů, probral ale i základní důležitá pravidla soutěží a podrobně zmínil vše, co čeká závodníky na soutěži před tím, než vstoupí se svojí kategorií na pódium. Na následnou tématiku rozhodování a rozhodčích plynule navázal Vjačeslav Vinogradov, který popsal soutěže z pohledu hlavního rozhodčího a zaměřil se na vše, co závodníky potká přímo na pódiu.

Poté se všichni přítomní rozdělili do 4 skupin podle svého zaměření. Skupinu největší, totiž bikiny fitness, vedla reprezentantka ČR v bikiny fitness Adenike Endtová, skupinu se zaměřením na ženské bodyfitness reprezentantka v této disciplíně Michaela Růžičková, mužům v kategorii physique se věnoval další z reprezentantů Štěpán Ginzel a skupině kulturistů a klasických kulturistů Vjačeslav Vinogradov a vícenásobný dorostenecký mistr republiky Jakub Prchal.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena