První mistrovství Evropy v Enduru

První mistrovství Evropy v Enduru

Rakouský Kirchberg hostil historicky první mistrovství Evropy v Enduru. Michal Prokop, člen NUTREND Teamu, byl českým želízkem v ohni. Michal tajně pomýšlel na medaili, ale nakonec tam nepadla.

V blátivých a zčásti zasněžených čtyřech erzetách nakonec skončil devátý. V Kirchbergu se jezdci museli vypořádat opravdu s extrémními podmínkami, kdy na startech některých erzet ležel sníh a ve spodních částech se naopak borci brodili bahnem. Během celého závodu nakonec kralovali favorité, kteří si také domů odvezli zlaté medaile. V mužích zvítězil Jerome Clementz (FRA) a v ženách Anneke Beerten (NED).

"Konkurence byla obrovská a tak není špatné dojet v první desítce, trochu jsem si sice myslel na první pětku, ale i tak spokojenost. V poslední erzetě mě zradila technika, zalepil se mi řetěz bahnem a nemohl jsem téměř šlapat. Energeticky jsem se cítil výborně. Zase se mi skvěle osvědčil ENDUROSNACK od NUTRENDu. To je moje energetická zbraň. Na příštím ME to bude cinkat,“ je přesvědčený Michal Prokop.

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena