ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
První mistrovství Evropy v Enduru

První mistrovství Evropy v Enduru

Rakouský Kirchberg hostil historicky první mistrovství Evropy v Enduru. Michal Prokop, člen NUTREND Teamu, byl českým želízkem v ohni. Michal tajně pomýšlel na medaili, ale nakonec tam nepadla.

V blátivých a zčásti zasněžených čtyřech erzetách nakonec skončil devátý. V Kirchbergu se jezdci museli vypořádat opravdu s extrémními podmínkami, kdy na startech některých erzet ležel sníh a ve spodních částech se naopak borci brodili bahnem. Během celého závodu nakonec kralovali favorité, kteří si také domů odvezli zlaté medaile. V mužích zvítězil Jerome Clementz (FRA) a v ženách Anneke Beerten (NED).

"Konkurence byla obrovská a tak není špatné dojet v první desítce, trochu jsem si sice myslel na první pětku, ale i tak spokojenost. V poslední erzetě mě zradila technika, zalepil se mi řetěz bahnem a nemohl jsem téměř šlapat. Energeticky jsem se cítil výborně. Zase se mi skvěle osvědčil ENDUROSNACK od NUTRENDu. To je moje energetická zbraň. Na příštím ME to bude cinkat,“ je přesvědčený Michal Prokop.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena