ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Půlmaraton v Olomouci

Půlmaraton v Olomouci

Seriál běžeckých závodů Runczech bude mít v sobotu 20. 6. 2015 zastávku v Olomouci. Olomoucký půlmaraton patří mezi nejoblíbenější a druhý největší půlmaraton v České republice. V letošním roce bude mít navíc nálepku nejlépe obsazeného půlmaratonu světa. Na startu se postaví olympijský vítěz a dva světoví rekordmané – Stephen Kiprotich, Wilson Kipsang a Mary Keitany. Tato hvězdná trojice se málokdy potká při jednom závodě a v Olomouci se to podařilo.

Společnost NUTREND je partnerem celého Runczech seriálu a může se chlubit titulem Oficiální výživový partner. Pro letošní ročník si pro Vás NUTREND připravil několik novinek.

První novinkou je, že nás v Expu nenajdete jako NUTREND stánek, ale veškerý náš sortiment si můžete zakoupit ve stánku Sportisima. Sportisimo je partnerem celého Runczech seriálu a navíc je naším dlouholetým distributorem. Pro letošní rok jsme tedy zvolili tento model. Ve stánku Sportisima budou naše stojany naplněny všemi výrobky z Endurodrive řady. Můžete se tedy těšit i na novinku CARBOSNACK S KOFEINEM v sáčku, který je ideálním doplňkem právě pro olomoucký půlmaraton. U stojanů bude přítomen náš výživový poradce, tak neváhejte a přijďte pro rady.

Druhou novinkou je speciální občerstvovačka NUTREND. Na 10,5km ve Studentské ulici se běžci mohou připravit na notnou dávku energie. Na občerstvovačce bude k dispozici nejen pitný režim, ale také další NUTREND výrobky jako VOLTAGE ENERGY CAKE, MAGNESLIFE, CARBOSNACK a ENDUROSNACK.

Poslední novinkou je ENDURO NUTRIPACK. Ten si společně s ostatními novinkami od NUTRENDu můžete koupit právě na stánku Sportisima za speciální cenu.

Na sobotu se těšíme a věříme, že si všichni běžecký svátek uprostřed hanácké metropole s NUTREDEM užijete!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena