ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Rekordní Sporťáček - 126 stanovišť, 10 000 lidí, skvělí hosté, maximání spokojenost

Rekordní Sporťáček - 126 stanovišť, 10 000 lidí, skvělí hosté, maximání spokojenost

V sobotu 5.9. proběhla již letošní třetí zastávka festivalu Sporťáček, která se uskutečnila ve Sportovním areálu Hamry Braník v Praze. Hned po poledni byl vyhlášen český rekord v počtu sportovních aktivit na jednom místě. Děti a jejich rodiče si mohli na festivalu vyzkoušet sportovní činnosti na přesně 126 stanovištích jednotlivých klubů a sportovních svazů.

Mezi sportovišti nemohl chybět jededn z hlavních partnerů - společnost NUTREND se svým stánkem, která na místě nabízela výživové poradenství pro celou rodinu. Zájemci mohli vyzkoušet ochutnávku nových produktů.
A že si to všechno měl kdo zkoušet – vždyť další maximum, které se v příjemném počasí na břehu Vltavy stanovilo, je to Sporťáčkovské, a sice v počtu lidí. Osm tisícovek návštěvníků a na dva tisíce vystupujících a hostů, to dává dohromady ohromující číslovku 10 000. Sporťáček na ni dosáhl už v pátém roce své existence.
Jak by jim to šlo v jiném odvětví než v tom, v němž vynikají, si vyzkoušely dvojnásobná česká rekordmanka v plavání Anna Kolářová a pětinásobná neslyšící lyžařská šampionka z poslední deaflympiády Tereza Kmochová. Obě zaujala lukostřelba. Různé disciplíny si prošel třeba i úspěšný kajakář Jiří Prskavec. „Sporťáček je skvělá akce,“ nechal se pak slyšet.
Vedle něj bavil děti ukázkou svých kousků a nadupaného stroje freestyle motokrosař Petr Pilát se svými mladými svěřenci. Během dne se zastavili, aby se alespoň podepsali či ukázali něco ze svého umění i další špičky ve svých oborech. Nejvyšší florbalový brankář, reprezentant Jan Barák či skateboardový vítěz světového poháru Martin Pek, dálková plavkyně Abhejali Bernardová a během turnaje, který hrála na Pankráci, přijela podpořit festival i čerstvá mistryně republiky v beachvolejbalu Kristýna „Kiki“ Kolocová. Na unikátní umělé ledové ploše od společnosti HFL Sports Group si pak s dětmi zabruslil krasobruslař Tomáš Verner a v plné výstroji dorazil otestovat mladé nájezdníky nadaný brankář hokejové Sparty Lukáš Langer.
Kdo se v sobotu do Braníka nedostal, má šanci letos navštívit festival sportu ještě příští sobotu 12. září v Brně a týden nato, v sobotu 19. září, v Plzni.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena