ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

Absolutní šok a bezmoc. Po návratu z náročného dvacetidenního soustředění čekala na člena NUTREND Teamu Jiřího Ježka šokující zpráva. Jeho sklad kol a cyklistického materiálu byl vykraden!

Zmizelo pět kompletních kol DURATEC, připravený závodní silniční speciál DURATEC Cult na sezónu, spousta nových komponentů a vybavení, galusky, čistící kosmetika a oleje… Prostě Jirka přišel téměř o všechno materiálové vybavení na nastávající závodní období.

“Je to zoufalství. Člověk se vrátí ve tři ráno unavený z náročného třítýdenního soustředění a čeká ho takováhle zpráva… Je to strašné. Zůstalo mi prakticky jen tréninkové kolo, které jsem měl s sebou na Mallorce a pak dráhový speciál, který byl čirou náhodou jinde. Jinak je všechno pryč! Ta škoda je obrovská…”, říká smutně a zároveň naštvaně náš nejúspěšnější paralympionik.

“Je mi jasné, že kola s veškerým materiálem jsou už pravděpodobně někde v nenávratnu za hranicemi, ale kdyby přeci někdo nějakou náhodou na něco podezřelého narazil, kontaktujte nás prosím na mých stránkách www.jirijezek.cz, (kde je i podrobnější popis ukradených věcí) nebo přímo Policii ČR. Díky moc! Je to pro mě a pro všechny, kteří mi pomáhají, velká rána a komplikace, ale slibuji všem, kteří mi fandí, že se tím nenechám srazit na kolena!”, dodává odhodlaně Jirka.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena