ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Svazový seminář pro závodníky

Svazový seminář pro závodníky

V neděli 6. září 2015 se v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1) koná předsoutěžní seminář určený především (avšak ne výhradně) pro závodníky chystající se na podzimní pohárové nebo kondiční soutěže, včetně účasti člena NUTREND Teamu Michala Kulštejna, který bude mít na starost kategorii Men´s Physique!. Seminář proběhne od 14:30.

Seminář bude probíhat podobně jako jeho loňský i letošní zimní předchůdci, bude rozdělen na teoretickou přednáškovou část a následnou praktickou/diskusní část, kdy se účastníci rozdělí do skupin dle disciplíny, v níž chtějí na soutěži startovat. Každou skupinku povede jiný přednášející.

V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

Michaela Růžičková (mistryně republiky a reprezentantka ČR v bodyfitness, účastnice Arnold Classic) - příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

Luboš Koumal (reprezentant ČR ve fitness a v klasické kulturistice, rozhodčí SKFČR, mezinárodní rozhodčí IFBB) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí atd.

Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.
Jednotlivé skupinky v praktické části povedou pozvaní závodníci, kteří proberou se zájemci pózování, prezentaci na pódiu i zodpoví všechny případné otázky vztažené k dané soutěžní kategorii. O zájemkyně z kategorie bikiny fitness se budou starat Veronika Kabátová a Eva Havelková, o bodyfitnessky Michaela Růžičková, o závodníky physique člen NUTREND Teamu Michal Kulštejn a o kulturisty a klasické kulturisty Luboš Koumal a Slávek Vinogradov.

Seminář začíná od 14:30, budova bude otevřena od 14:15, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Místo konání je dostupné pár minut chůze od stanice metra A - Můstek. V případě, že pojedete autem, je vhodné ho nechat v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde). Účast na semináři je samozřejmě zdarma. Jedinou podmínkou je včas se přihlásit a to e-mailem zaslaným na sekretariat@skfcr.cz. Těšíme se na Vás!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena