ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

Úspěch i smůla NUTREND Teamu na Pražských schodech

I po neuvěřitelných dvaadvaceti letech existence žije exhibiční závod horkých kol na Hradčanech svým intenzivním životem a drží se ho štěstí. Přesto, že se nad Prahou celý den honila temná dešťová mračna, parádní ukázka cyklistického umění zůstala vody ušetřena, jako již po několikáté.

I díky optimálním podmínkám mohli špičkoví závodníci ukázat, co v nich je bezprostředně před závodem Světového poháru XC v Novém městě na Moravě. Mezi nimi se neztratila ani dvojice Pavel Boudný a Matouš Ulman z České spořitelny Accolade, cyklistický tým podporovaný společností NUTREND, když dlouhou dobu Pavel i Matouš jezdili blízko úplné špičce startovního pole. Přestože Pavel nakonec ze závodu odstoupil, Matouš se rval statečně s konkurencí a nakonec z toho bylo páté místo, tudíž podium.

Naopak smůla se držela člena NUTREND teamu Jaroslava Kulhavého. Přes technické problémy již od začátku závodu se držel na prvních pozicích, bohužel přibližně v polovině závodu přetrhl řetěz a byl nucen ze závodu odstoupit.

Gratulace všem členům NUTREND teamu a díky za skvělou reprezentaci na tak ojedinělé akci!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena