ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Úspěšná Moravská výškařská tour 2015

Úspěšná Moravská výškařská tour 2015

I přes počáteční komplikace, kdy onemocněly dvě největší hvězdy tohoto sportovního klání, dopadlo Hustopečské skákání skvěle! Za podpory společnosti NUTREND byli diváci svědky mimořádně kvalitních výkonů!

"Jako organizátoři máme velké štěstí, že nás už řadu let sponzoruje společnost NUTREND, která je leaderem na trhu v oblasti sportovní výživy a potravin pro aktivní životní styl. Všichni závodníci dostali nejen Isodrinx, ale i pramenitou vodu NUTREND Aqua Sport a další výživu," prozradil organizátor Alfons Juck.

V hlavním závodě mužů exceloval Ital Marco Fassinotti, který výkonem 234 cm vyrovnal národní rekord! O Moravské výškařské tour si tak čtenáři mohli přečíst v jednom z nejčtenějších italských plátků La Gazzetta dello Sport.

I v ženské kategorii bodovala Italka - Alessia Trostová. Vítězství si připsala za výšku 196 cm. „Jsem spokojená, byla jsem zraněná, takže návrat byl náročný," prozradila Alessia. Skokanka se vrátila ve skvělé formě, v Hustopečské hale se pokoušela za bouřlivého povzbuzování diváků skočit i 198. Bohužel neúspěšně. Výkonem se nominovala na halové ME Evropy v Praze.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena