ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Velká posila silových sportovců

Velká posila silových sportovců

Očekávat ideální nárůst bez vyváženého přísunu kvalitních sacharidů je jako snažit se vyfoukat si na moři vlny k surfování. Hardcore kulturisté a jiní výkonnostní siloví sportovci to moc dobře vědí, proto se dnes sacharidovo-proteinové suplementy těší obrovské popularitě. Mezi špičku ve své kategorii patří sachariďák Compress B.I.G. od Nutrendu. Proč?

Odpovědí je jeho naprosto našlapané složení. 64% vyvážených, dokonale vstřebatelných sacharidů a 26% špičkových proteinů. Během dlouhotrvajícího tréninku dokážete zásoby svalového glykogenu totálně vyčerpat. Svaly kulturisty pak připomínají vyždímanou houbu, mohutně nasávající veškeré živiny - glukózu a aminokyseliny. V prvních dvou hodinách po tréninku bychom tělu měli dodat minimálně jeden gram kvalitních sacharidů na jeden kilogram tělesné váhy. A právě zde nastupuje ultimátní účinek nového Compress B.I.G.
Jeho nejsilnější nutriční stránkou je speciální a osvědčená kombinace proteinů NitroPeptide Protein Blend a hlavně jedinečný sacharid izomaltulóza (Palatinose™). Má stejnou energetickou hodnotu jako glukóza, ale nezpůsobuje nadměrné zvýšení glykémie. Mnohaleté výsledky a vědecké výzkumy řadí izomaltulózu na absolutní špici. Díky vysokému energetickému potenciálu tělu dodává nezbytnou energii, která po cvičení zabezpečuje potřebné doplnění svalového glykogenu a efektivní nastartování kvalitní regenerace. Compress B.I.G. je obohacen o vitaminy, inulin a kolostrum, které svými jedinečnými vlastnostmi podporuje další růst svalové hmoty. Neobyčejná kombinace a velká posila pro pokročilé sportovce, kteří upřednostňují preciznost, vysokou funkčnost a obsah účinných látek.

B.I.G. navíc přidává další nezbytné složky pro maximální efekt náročného tréninku: 6000 mg aminokyselin BCAA a 3000 mg L-glutaminu. Díky tomuto našlapanému složení získáváte skutečně silný předtréninkový nápoj (lze jej konzumovat již během strečinkové fáze) umožňující dosažení větších výkonů bez negativní bílkovinné bilance. Jak už je u Nutrendu standardem, Compress B.I.G. také skvěle chutná. Můžete si vybrat ze široké nabídky lahodných chutí: vanilka, banán, čokoláda+kakao, pistácie a jahoda. Compress B.I.G pro ty, kteří to s kulturistikou myslí vážně - je vynikajícím pomocníkem sportovců usilující o nárůst svalové hmoty a síly i tam, kde běžné doplňky stravy nepomáhají. To proto, že kombinace mnohaletých výzkumů a ideálního složení je pravidelně potvrzovaná skvělými výsledky.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena