ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Višňovský Mistr Slovenska v marathónu 2019

Višňovský Mistr Slovenska v marathónu 2019

Víkend jako na houpačce! Neumanová i Rydval si neporadili s blátem ve Znojmě.

Začátek září je plný mnoha závodů jak doma tak v zahraničí. Tento víkend nás zaskočilo přeložené Mistrovství Slovenska v marathónu , kde Tomáš Višňovský úspěšně obhájil titul a zatím neoficiálně oznámil přestup do zahraniční stáje……

Matouš Ulman startoval v Rakouském Red bull Dolomitenmannu. Bohužel ikdyž jeho cyklistická část nebyla vůbec špatná, tak jeho kolega v týmu co měl na starosti vodáckou část nešťastně zlomil pádlo a poroučel se k břehu. Jeho štafeta závod nedokončila.

Silná skupina cyklistů startovala již tradičně ve Znojmě. Seriál KPŽ na tento závod i díky burčáku přilákal i přes špatné počasí přes 2 tis závodníků. Neskutečné bláto a liják udělalo ze závodu pochodové cvičení ve vinicích. Nejvíce na to doplatila Tereza Neumanová, která jela fantasticky, když ve dvou třetinách trasy byla kolem 36 i mezi muži a suveréně vedla svou ženskou kategorii. Špatně zvolená stopa chvilka nepozornosti, kdy nesjela z vyznačené trasy ji stála vítězství. Řetěz plný bláta, ucpaný převodník a vyskočená brzda….taková byla bilance její jízdy těsně před cílem. Přivolaný přítel, který jel promrzlou Terezku zachránit při otáčení prorazil gumu na autě, takže to pro jejich dvojici nebyl úplně šťastný výlet do Znojma. Terezka odjíždí na těžký etapový závod do Francie, kde se bude připravovat na světový šampionát v silniční cyklistice který ji čeká v Anglii. Budeme jí tedy držet palce. Na domácí trati ji uvidíme až na rozlučce na klasické ČT Author capu kde bude startovat naposledy i Tomáš Višňovský a pokusí se důstojně rozloučit s týmem , který ho dokázal vytáhnout na maratónskou špičku.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena