Co dělat, když se chystáte na svůj první běžecký závod | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Co dělat, když se chystáte na svůj první běžecký závod

  Co dělat, když se chystáte na svůj první běžecký závod

  Datum: 2.5.2018

  Nejenom, že teď všichni běhají, ale ještě k tomu i závodí! Zkuste to také a propadněte té nepopsatelné závodní atmosféře!

  Dobře si zvolit závod
  Záleží na tom, jak máte natrénováno, ale doporučujeme začínat kratšími trasami. Třeba pětkou nebo desítkou. Nezapomeňte se včas zaregistrovat. Oblíbené závody rychle mizí.

  Včas v zázemí
  Před závodem je ideální být na místě hodinu předem. Můžete se tak v klidu převléct, vyzvednout si startovní číslo ( pokud jste si ho nevyzvedli dříve), odložit si věci do úschovny i zajít si na toaletu.
   

  Na start v igelitu
  Věřte, že při závodě vám bude velké horko. Takže se oblékejte co nejméně. Těsně před výstřelem si na sebe dejte starou mikinu, kterou pak odhodíte nebo si do sáčku do opatkového koše udělejte díry na hlavu a na ruce. Zahřeje vás a pak ho taky odhoďte.

  V cíli do suchého
  Když protnete cílovou bránu, budete v euforii. Nebuďte v ní však dlouho, protože mokří můžete prochladnout. Takže rychle se převléct do suchého a pak si atmosféru závodu dovychutnat.
   
  Text: Soňa a Michal, Running2.cz

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist