CREAM Bike Čeladná pro Ulmana | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

CREAM Bike Čeladná pro Ulmana

CREAM Bike Čeladná pro Ulmana

Datum: 31.7. 2018

Letošní ročník toho závodu skvěle pasoval termínově a díky tomu se stal snad nejlépe obsazeným závodem v ČR.

 Na startu se sešla téměř kompletní reprezentace cross country včele s Jaroslavem Kulhavým a proti této skupině stála maratónská špička snad jen bez Kristiána Hynka. Otázku kdo na této universální trati uspěje zda specialista na XC, nebo maratónec rozřešil Matouš Ulman na 20 km kde na závodníky čekalo poměrně dlouhé prudké stoupání. Tam zautočil a jeho nástup dokázal zachytit pouze Jan Škarnitzl, který s Matoušem dojel na vrchol Pusteven už s docela slušným náskokem.
 
Dlouho to vypadalo, že se Jaroslav Kulhavý na čelo dotáhne zpět, ale bohužel narazil na spolupráci Ulmana se Škarnitzlem. Kluci dobře vědí jak cený je skalp Jardy a tak mu nic nedarovali a vzorově spolupracovali. Všichni jeli z plného tréninku, takže závod brali jako vrchol přípravy na další závodní období. Náročnost tratě a fyzickou připravenost přijeli do Čeladné otestovat i sponzoři našeho týmu Česká spořitelna -Accolade což nás moc potěšilo a oto více, že nejrychlejší v cíli byl náš Matouš Ulman.
 
Na trati srdnatě bojovali majitelé společnosti….Alve, HSF Systém, Cream, Sykora a za to jim patří velký obdiv a poděkování.
 
Výsledky 50 km :
 
1. Matouš Ulman        Česká spořitelna - Accolade cycling team
2. Jan Škarnitzl             Trek - Mitas
3. Jaroslav Kulhavý      Specialized Racing team
3. Jan Vastl                    N1 team
4. Tomáš Višňovský    Česká spořitelna - Accolade cycling team

Seznam produktů

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH