Další rekord Pavla Masláka | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Další rekord Pavla Masláka

Další rekord Pavla Masláka

Datum: 19.2. 2014

K vrcholům druhého dne 40. ročníku halového MČR mužů a žen patřil národní rekord člena NUTREND Teamu a špičkového atleta Pavla Masláka na dvoustovce.

Už v rozběhu dvoustovky zaběhl Pavel Maslák rekord šampionátu, když výkonem 20.71 vylepšil 13 let staré maximum mistrovství Radka Zachovala o devět setin.

Ve finále však svěřenec Dalibora Kupky svoji laťku ještě o řád zvýšil, když si vzal i Zachovalovo národní maximum z téže sezóny. Letos nejlepším světovým časem 20.52 jej překonal o neuvěřitelných 17 setin!

"Věděl jsem, že mohu běžet rychleji než v rozbězích, ale čekal jsem, že to bude maximálně o pár setin," prohlásil Maslák s tím, že výkon z dvoustovky mu o formě napověděl více, než ten včerejší ze šedesátky, kde také zářil. "Teď vím, že pokud mi forma vydrží, můžu v Sopotech běžet hodně rychle," dodal novopečený rekordman.

17 let nevídaný čas na halovém mistrovství zaběhl na osmistovce další člen NUTREND Teamu Jakub Holuša. Svěřenec Jiřího Sequenta, který má již splněný limit pro HMS na trati 1500 m, byl v cíli za 1:48.07.