Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem

Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem

Datum: 12.10.2018

Máme za sebou další týden DELUXE TOUR, která v pondělí a úterý pokračovala v Praze.

V pondělí jsme navštívili Form Factory Exclusive Paladium, Form Factory Exclusive Eden a Galaxie Fitness. Úterý patřilo Form Factory Fitness Butovice, Fitness Station, Form Factory Fitness Václavské náměstí a SB centrum.
 
Od pondělí jsme s NUTREND týmem brázdili také jižní Čechy a to konkrétně v Českých Budějovicích fitcentra Sportcentrum Delfín, Kvalita fitness a wellness a Fitness Pouzar.
V úterý jsme celé odpoledne strávili ve Fitness 14. Lidé mohli navštívit bezplatný seminář s Kubou Prchalem a také 2 šťastlivci a výherci soutěže si mohli pod jeho zkušeným vedením také zacvičit.
  
Ve středu jsme průběžně projeli Fitcentrum Energy v Jindřichově Hradci a v Táboře jsme se postupně zastavili v GYM Palcát, Fitness OC Slunce, Mafia Fitness a Hard Work Gym PETA. Paralelně jsme byli i v severních Čechách, konkrétně v T-Club, Fitness Arena a Fitness Factory v Ústí nad Labem a pak jsme pokračovali do Gym Fit v Krupce a Fitness Fontána v Teplicích.
 
Čtvrteční den jsme v jižních Čechách zajeli do Fitness SPIRIT v Davli, v Příbrami do Befit Energy Club a Oxygen a také Písku do FITNESS River, Harmony Wellness Club a Fit Studio TJK. Na severu jsme rozdávaly tyčinky a proteiny v Galaxii v Bakově u Mladé Boleslavi, Fitness Corso v Jablonci nad Nisou a Fitness Life a Fitness Bazén v Liberci.
  
Další týden bude patřit Jihlavě a Brnu a také rodné Olomouci. Neváhejte a přijďte se s námi vyfotit, pozdravit a vzít si od nás protein a tyčinku DELUXE. Celý harmonogram najdete na: https://www.nutrend.cz/deluxe-tour-a31619.htm

Fotogalerie