Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem

  Deluxe tour České Budějovice, Ústí nad Labem

  Datum: 12.10.2018

  Máme za sebou další týden DELUXE TOUR, která v pondělí a úterý pokračovala v Praze.

  V pondělí jsme navštívili Form Factory Exclusive Paladium, Form Factory Exclusive Eden a Galaxie Fitness. Úterý patřilo Form Factory Fitness Butovice, Fitness Station, Form Factory Fitness Václavské náměstí a SB centrum.
   
  Od pondělí jsme s NUTREND týmem brázdili také jižní Čechy a to konkrétně v Českých Budějovicích fitcentra Sportcentrum Delfín, Kvalita fitness a wellness a Fitness Pouzar.
  V úterý jsme celé odpoledne strávili ve Fitness 14. Lidé mohli navštívit bezplatný seminář s Kubou Prchalem a také 2 šťastlivci a výherci soutěže si mohli pod jeho zkušeným vedením také zacvičit.
    
  Ve středu jsme průběžně projeli Fitcentrum Energy v Jindřichově Hradci a v Táboře jsme se postupně zastavili v GYM Palcát, Fitness OC Slunce, Mafia Fitness a Hard Work Gym PETA. Paralelně jsme byli i v severních Čechách, konkrétně v T-Club, Fitness Arena a Fitness Factory v Ústí nad Labem a pak jsme pokračovali do Gym Fit v Krupce a Fitness Fontána v Teplicích.
   
  Čtvrteční den jsme v jižních Čechách zajeli do Fitness SPIRIT v Davli, v Příbrami do Befit Energy Club a Oxygen a také Písku do FITNESS River, Harmony Wellness Club a Fit Studio TJK. Na severu jsme rozdávaly tyčinky a proteiny v Galaxii v Bakově u Mladé Boleslavi, Fitness Corso v Jablonci nad Nisou a Fitness Life a Fitness Bazén v Liberci.
    
  Další týden bude patřit Jihlavě a Brnu a také rodné Olomouci. Neváhejte a přijďte se s námi vyfotit, pozdravit a vzít si od nás protein a tyčinku DELUXE. Celý harmonogram najdete na: https://www.nutrend.cz/deluxe-tour-a31619.htm

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist