Deluxe tour Olomouc, Ostrava | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Deluxe tour Olomouc, Ostrava

  Deluxe tour Olomouc, Ostrava

  Datum: 5.11.2018

  DELUXE TOUR jsme tímto týdnem ukončili posledními návštěvami fitek v Olomouci a Moravskoslezském kraji.

  V pondělí 29.10. náš crossfitový mág Jozef “JOJO“ Porubský dojel do Ultimate fitness v Olomouci, kde se s našimi NUTREND GIRLS starali o návštěvníky tohoto crossfitového gymu. JOJO zde předával své tréninkové zkušenosti a vědomosti a návštěvníci Ultimatu pod jeho vedením mohli absolvovat trénink. Rozdali jsme zde spousty tyčinek a proteinů DELUXE a také cen za soutěže, které probíhaly v rámci tréninků.
   
  JOJO a náš tým se na úterý přesunul do Ostravy, kde jsme strávili super odpoledne ve FIT PARKu. Lidé se mohli zapotit pod vedením JOJA, který měl v Ostravě 2 tréninky. Opět se rozdávalo, ochutnávalo a soutěžilo, i přes jarní prázdniny navštívila FIT PARK spousta sportovců.
    
  V Ostravě jsme zůstali i ve středu, kde jsme formou zastávek objeli 7 fitness center. Naši cestu jsme začali v TOP Fitness Karviná, poté jsme se přesunuli do Fitness Šembi v Orlové. Další tyčinky a proteiny DELUXE jsme rozdávali už pouze v Ostravě a to v TOP fitness Dubina, Sareza, TOP fitness Poruba, Fit Life 24 a SIMPLY Fitness.
   
  Postupně se můžete těšit na videa z akcí, které budeme vypouštět na našich sociálních sítích a také na závěrečné video, které shrne celý měsíc říjen, který patřil DELUXE TOUR.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist