Deluxe tour Olomouc, Ostrava | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Deluxe tour Olomouc, Ostrava

Deluxe tour Olomouc, Ostrava

Datum: 5.11.2018

DELUXE TOUR jsme tímto týdnem ukončili posledními návštěvami fitek v Olomouci a Moravskoslezském kraji.

V pondělí 29.10. náš crossfitový mág Jozef “JOJO“ Porubský dojel do Ultimate fitness v Olomouci, kde se s našimi NUTREND GIRLS starali o návštěvníky tohoto crossfitového gymu. JOJO zde předával své tréninkové zkušenosti a vědomosti a návštěvníci Ultimatu pod jeho vedením mohli absolvovat trénink. Rozdali jsme zde spousty tyčinek a proteinů DELUXE a také cen za soutěže, které probíhaly v rámci tréninků.
 
JOJO a náš tým se na úterý přesunul do Ostravy, kde jsme strávili super odpoledne ve FIT PARKu. Lidé se mohli zapotit pod vedením JOJA, který měl v Ostravě 2 tréninky. Opět se rozdávalo, ochutnávalo a soutěžilo, i přes jarní prázdniny navštívila FIT PARK spousta sportovců.
  
V Ostravě jsme zůstali i ve středu, kde jsme formou zastávek objeli 7 fitness center. Naši cestu jsme začali v TOP Fitness Karviná, poté jsme se přesunuli do Fitness Šembi v Orlové. Další tyčinky a proteiny DELUXE jsme rozdávali už pouze v Ostravě a to v TOP fitness Dubina, Sareza, TOP fitness Poruba, Fit Life 24 a SIMPLY Fitness.
 
Postupně se můžete těšit na videa z akcí, které budeme vypouštět na našich sociálních sítích a také na závěrečné video, které shrne celý měsíc říjen, který patřil DELUXE TOUR.

Fotogalerie