Deluxe tour Praha | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Deluxe tour Praha

Deluxe tour Praha

Datum: 8.10.2018

Máme za sebou první týden DELUXE TOUR. A začali jsme rovnou v našem hlavním městě. V Praze jsme postupně společně s některými z vás strávili odpoledne ve fitkách Xplore Fitness Na Příkopě, Spartan Gym Praha a FIT UP! Centrum Černý Most.

Všechny dny jsme si náramně užili a doufáme, že vy také. Rozdali jsme spousty tyčinek DELUXE a proteinových vzorků DELUXE WHEY PROTEIN. V Xplore Fitness jste se mohli potkat s monstrózním Pavlem Szotkowskim. Ve Spartan Gymu kromě Pavla náš tým obohatili i Kuba Prchal, Václav ‘‘Noid‘‘ Bárta a také naše OCR Petra Veselá, takže byla spousta srandy a vznikla řada super videí. Ve středu si vítězové soutěže fitcentra FIT UP! zatrénovali s Kubou Prchalem. Nechyběly naše tradiční soutěže, a proto výherci těchto soutěží od nás dostali krásné ceny v podobě triček, dárkových kazet s tyčinkami DELUXE, sportovních šátků a šejkrů a dalších hodnotných cen.
 
Příští týden se na Vás těšíme od pondělí v Českých Budějovicích. Celý příští týden se budeme postupně ukazovat jak v Jižních, tak i v Severních Čechách.

Podrobný harmonogram akce můžete najít na tomto odkazu: https://www.nutrend.cz/deluxe-tour-a31619.htm

Přijďte za námi, budeme se na Vás těšit a určitě neodejdete s prázdnou!