DIET PROTEIN | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  DIET PROTEIN

  DIET PROTEIN

  Datum: 2.3.2016

  Produkt od společnosti Nutrend a hned zaujal širokou veřejnost. Jedná se o dietní doplněk DIET PROTEIN, určený pro muže i ženy a který je předurčen jako částečná náhrada běžné stravy.

  Díky obsahu čtyř zdrojů bílkoviny, které byly pečlivě vybrány, je u něj předpoklad vysoké biologické hodnoty a komplexního aminokyselinového spektra. Velkým benefitem tohoto produktu je fakt, že je mohou používat i sportovci s celiakií, protože se řadí mezi bezlepkové produkty.
   
  Nejen širokospektrální bílkovina ale i složení sacharidů je v tomto produktu velmi zajímavé. Hlavní složkou je zde rezistentní škrob Hi-Maize®,který je přírodním zdrojem vlákniny. Vhodný druh a také vhodné množství vlákniny je důležité pro správnou činnost trávicího traktu.Vynikající složkou tohoto produktu je rozpustná vláknina inulin. Ta má v našich střevech prebiotický efekt.
   
  Mezi další účinné látky je důležité uvést konjugovanou kyselinu linolovou (CLA). Tato patří mezi polynenasycené mastné kyseliny, je silným antioxidantem a pozitivně působí na hormon lipázu, která způsobuje zvýšenou redukci tělesné tukové tkáně.
   
  Produkt DIET PROTEIN obsahuje široké spektrum vitamínů a můžete jím nahradit některá denní jídla a díky tomu kontrolovat přísun živin do organismu. Jeho nejvhodnější použití je v dopoledních hodinách, jako forma svačiny nebo večer, jako poslední denní jídlo.
   
  Tento produkt si můžeme vybrat v příchutích: banán, čokoláda, jahoda a ledová káva. Vyráběn je v gramáži 560g. DIET PROTEIN úspěšně nahradil svého předchůdce T-MEAL FRUITY.  .

   
   
   
   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist