Dobrá regenerace a zdroje energie | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Dobrá regenerace a zdroje energie

  Dobrá regenerace a zdroje energie

  Datum: 11.1.2016

  Kde najdeme více energie pro naše denní povinnosti a k tomu ještě sportovní aktivitu? Když už jste se rozhodli a dali si třeba předsevzetí do nového roku, nebo jste pravidelně sportující, ale chybí vám energie do cvičení?

       V takovém případě je potřeba zaměřit se na stravu, její složení a pravidelnost příjmu živin. Vzhledem k tomu, že lidské tělo se dokáže adaptovat na téměř jakoukoliv zátěž a situaci, mohli byste si položit otázku proč tak důkladně řešit stravu? Je to hlavně z toho důvodu, že příjem některých potravin komplikuje regeneraci, zpomaluje ji, nebo naopak tělu dodá energie příliš.
       V prvé řadě je třeba začít složením potravy v určité části dne. Jako první po probuzení nás čeká snídaně. Většina lidí na snídani nemá čas, a tudíž ji neřeší. Stačí jim po ránu káva a jedí až v zaměstnání nebo vůbec nesnídají. Poznáváte se v tom? Tak pozor je to velká chyba! Udělat si čas na snídani (a nejen na ni) je velmi důležité. Nařídit si budík o půl hodiny dřív, připravit si snídani a v klidu se najíst je pro někoho nemyslitelné, ale zkuste to. Budete překvapeni, jak se ten den budete cítit a že najednou více zvládáte.
       Pokud se Vám nebude dostávat času na přípravu snídaně, je tu řešení v podobě suplementu. Jako vhodná alternativa se nabízí použití NUTREND PROTEIN PANCAKE, směs na lívance či palačinky, ze které jednoduše připravíte chutnou a živinově bohatou snídani. Nabízíme i praktický foto-recept na proteinové wafle nebo recept na jáhlovo-kukuřičnou kaši s ovocem a semínky.
       Pokud patříte mezi silové sportovce, kteří požadují každodenní a vysoký příjem kvalitní energie, je zde pro vás řešení v produktu COMPRESS B.I.G. Tento přípravek je mimořádný v tom, že obsahuje až 26% kvalitního zdroje bílkoviny, převážné ve formě peptidů. Peptidy jsou mimořádně snadno stravitelné a nezatěžují trávicí trakt. Jako zdroj energie je i v tomto případě použita palatinóza (obchodním názvem isomaltulóza), která je pomalu vstřebatelným disacharidem. Energie z ní je dlouhodobá a plnohodnotná.
       To nejlepší z přípravku COMPRESS B.I.G. je vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA), které jsou v každé dávce zastoupeny po 6 gramech a aminokyseliny L-glutamínu, který obsahuje každá dávka po 3 gramech. Také je třeba uvést i obsah kolostra (mleziva), které podporuje imunitu a svalový růst. COMPRESS B.I.G. je díky těmto složkám výborným startem do nového dne pro každého silového sportovce.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist