Dobrá regenerace a zdroje energie | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dobrá regenerace a zdroje energie

Dobrá regenerace a zdroje energie

Datum: 11.1. 2016

Kde najdeme více energie pro naše denní povinnosti a k tomu ještě sportovní aktivitu? Když už jste se rozhodli a dali si třeba předsevzetí do nového roku, nebo jste pravidelně sportující, ale chybí vám energie do cvičení?

     V takovém případě je potřeba zaměřit se na stravu, její složení a pravidelnost příjmu živin. Vzhledem k tomu, že lidské tělo se dokáže adaptovat na téměř jakoukoliv zátěž a situaci, mohli byste si položit otázku proč tak důkladně řešit stravu? Je to hlavně z toho důvodu, že příjem některých potravin komplikuje regeneraci, zpomaluje ji, nebo naopak tělu dodá energie příliš.
     V prvé řadě je třeba začít složením potravy v určité části dne. Jako první po probuzení nás čeká snídaně. Většina lidí na snídani nemá čas, a tudíž ji neřeší. Stačí jim po ránu káva a jedí až v zaměstnání nebo vůbec nesnídají. Poznáváte se v tom? Tak pozor je to velká chyba! Udělat si čas na snídani (a nejen na ni) je velmi důležité. Nařídit si budík o půl hodiny dřív, připravit si snídani a v klidu se najíst je pro někoho nemyslitelné, ale zkuste to. Budete překvapeni, jak se ten den budete cítit a že najednou více zvládáte.
     Pokud se Vám nebude dostávat času na přípravu snídaně, je tu řešení v podobě suplementu. Jako vhodná alternativa se nabízí použití NUTREND PROTEIN PANCAKE, směs na lívance či palačinky, ze které jednoduše připravíte chutnou a živinově bohatou snídani. Nabízíme i praktický foto-recept na proteinové wafle nebo recept na jáhlovo-kukuřičnou kaši s ovocem a semínky.
     Pokud patříte mezi silové sportovce, kteří požadují každodenní a vysoký příjem kvalitní energie, je zde pro vás řešení v produktu COMPRESS B.I.G. Tento přípravek je mimořádný v tom, že obsahuje až 26% kvalitního zdroje bílkoviny, převážné ve formě peptidů. Peptidy jsou mimořádně snadno stravitelné a nezatěžují trávicí trakt. Jako zdroj energie je i v tomto případě použita palatinóza (obchodním názvem isomaltulóza), která je pomalu vstřebatelným disacharidem. Energie z ní je dlouhodobá a plnohodnotná.
     To nejlepší z přípravku COMPRESS B.I.G. je vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA), které jsou v každé dávce zastoupeny po 6 gramech a aminokyseliny L-glutamínu, který obsahuje každá dávka po 3 gramech. Také je třeba uvést i obsah kolostra (mleziva), které podporuje imunitu a svalový růst. COMPRESS B.I.G. je díky těmto složkám výborným startem do nového dne pro každého silového sportovce.

Seznam produktů