Downmall a druhé místo pro Michala Prokopa | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Downmall a druhé místo pro Michala Prokopa

  Downmall a druhé místo pro Michala Prokopa

  Datum: 6.2.2015

  Downmall - ojedinělý závod horských kol obchodními domy, byl v roce 2015 poprvé koncipován nikoliv jako jeden závod, ale jako série tří akcí, na třech místech a ve třech státech. Vše začalo v Polsku, za týden pokračovalo v Německu a končilo v Praze v obchodním centru Arkády Pankrác.

  Akce to byla opět monstrózní za účasti mnoha diváků. Byla postavena jedna z nejdelších tratí, nechyběly obrovské dropy, skoky a boule. Celkově druhý Michal Prokop se před pražským finále vůbec nestresoval. "Celkem se mi povedl závod v Polsku a to mě motivovalo, že jsem objel kompletní sérii, ačkoliv jsem to na začátku vlastně ani neplánoval. Bohužel ani v Berlíně ani v Praze mi nevyšly finálové jízdy, ale druhé místo celkově taky potěší," říká člen NUTREND Teamu a doplňuje. "Trochu jsem se bál, abych si nenarušil zdárné zapojení do tréninku po mé loňské operaci páteře. Navíc jsem nově začal spolupracovat s Vojtou Beranem /Alltraining.cz/ na mé přípravě na letošní enduro sezonu, v rámci které teď hodně pracujeme spíše na vytrvalosti, než na sprintu a výbušnosti. Downmall jsem tak bral jako exhibici, než jako mistrovství světa, do kterého se musí jít na 100 %," uzavírá Prokop. "Nedílnou součástí takového závodu je doplňování rychlých cukrů. Mezi jednotlivými jízdami používám Carbosnack, který mi maximálně vyhovuje na doplnění energie. Na Pražský závod jsem měl ještě připravenou tajnou zbraň v podobě energy shotu Compress Brutus."

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist