Dubai | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dubai

Dubai

Datum: 17.12.2018

Město, které si zapamatujete. Tento rok poslední výlet společně s NUTRENDEM, a vlastně to byl jeden z nejlepších. Už po přistání jsme s Lukou během cesty nenacházeli slova. Budovy byly neuvěřitelně honosné a nenašli byste dvě stejné.

NUTREND pro nás zařídil hotel s úžasným výhledem na celé město. Každý den jsme tak z koupelny koukali na Burj Khalifa, to pro nás byl opravdu zážitek!

Hned druhý den jsem já a Ricardo Correia absolvovali setkání s fanoušky v jedné z nejlepších posiloven TRAIN SF. Měli jsme s sebou malý stánek s ochutnávkou proteinových tyčinek, a tak mohli návštěvníci doplnit
energii před nebo po tréninku. Skvělou zábavou pro ně bylo házení nafukovacími kostkami, kdy, pokud hodili na obou stejné číslo, vyhráli plnou tašku s našimi produkty. Každopádně chtěli jsme odměnit i všechny, kteří tvrdě makali v posilovně, a tak každý dostal také vzorek. Všichni byli moc rádi, skoro to bylo jako předčasné Vánoce s Valči jako »malým Santou« :) . Den jsme zakončili potom, co jsme rozdali všechny vzorečky. Následně jsme se šli podívat do obchodního domu. Byl to ten největší obchodní dům, jaký jsem kdy viděla. Více než 1200 obchodů, různá kina, restaurace, hotel, akvárium, zoo, atd.. Nemusím snad ani zmiňovat, že jsme se při hledání cesty ven několikrát ztratili.
  
Druhý den bylo další setkání s fanoušky v obchodě se sportovní výživou Magic Nutrition, kde také prodávají NUTREND produkty. Bylo to v okrajové části města a dělali jsme vlastně to samé, co v posilovně s tím, že
fanoušci mohli ochutnat proteinové tyčinky, vyfotit se a strávit s námi pár skvělých chvil.
  
V pátek a v sobotu se konala Dubai Muscle Show. NUTREND stánek byl jeden z nejlepších! Na jedné straně byly fotky v nadživotní velikosti Valerie Ammirato, Moctara a Ricarda a mé maličkosti společně s našimi jmény. Je to podle mě skvělý nápad a pro nás taková pocta! Já, Valeria, Moctar a Ricardo jsme se fotili s fanoušky, čekaly na ně také soutěže jako Squat challenge, házení kostek a další. Squat challenge s návštěvníky hrajeme na každém veletrhu. Vyzveme je, aby v pozici dřepu vydrželi co nejdéle. Jako bonus drží v natažených rukou balení 100% Whey proteinu. Kdo vydrží nejdéle, vyhrává největší cenu. Za účast ale také vždy něco dostanete, i když nevyhráváte. V Dubaji jsme dosáhli nového rekordu, který byl více než 20 minut! Jako odměnu dostal výherce suplementy navíc, protože jeho odhodlání vydržet co nejdéle bylo opravdu neuvěřitelné. Luka opět fotil a natáčel na Facebook a Instagram veškeré dění. Pokud jste to promeškali, stále se můžete podívat na Instagramu @nutrendbodybuilding. Moc jsme si to užili, potkali nové známé, popovídali s fanoušky a opravdu jsme si užili každou chvíli, kterou jsme v  Dubaji strávili.
  
Teď už jsem ale zpátky doma. Jsem si jistá, že jsme v Dubaji nebyli naposled, toto místo opravdu za další návštěvu stojí!
  
Nelze ani vyjádřit slovy, jak moc jsem NUTRENDU vděčná za to, jak se můj život změnil za poslední rok. Pro mě a Luku to byl jeden z nejlepších a vážíme si všeho, co pro nás společnost NUTREND udělala. Máme pocit, že jsme jedná velká a silná rodina a máme ve světě ještě hodně co předvést. Nemůžeme se dočkat toho, co přinese příští rok! DĚKUJEME!

Fotogalerie