Dubai Muscle Show 2018 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dubai Muscle Show 2018

Dubai Muscle Show 2018

Datum: 13.12.2018

Mikulášskou nadílku přivezl NUTREND do slunné Dubaje, ve které se konalo v datech 7. a 8. 12. fitness veletrh s názvem DUBAI MUSCLE SHOW.

Veletrh to byl opravdu povedený, a kromě našich sportovců se tu ukázaly i další celebrity ze světa kulturistiky jako Jay Cutler, Ronnie Coleman, Kai Greene, Michelle Lewin, Dorian Yates a Kevin Levron.
  
Na stánku NUTREND se lidé pobavili a vyfotili s Valerijí Slapnik, Moctarem, Valerií Ammirato a v současné době domácím Ricardem Correiou, který v Dubaji žije. Celou akci dokumentoval svými krásnými fotkami a videi Luka Pašič, které najdete na našich sociálních sítích NUTREND BODYBUILDING.
 
Návštěvníci se s námi nenudí. A proto ani v Dubaji nechyběly soutěže o hodnotné ceny, ve kterých se rozdala řada triček, šejkrů, ručníků a taky vzorků. Do světa jsme poslali také tisíce vzorečků N1, 100% WHEY PROTEIN, CLA + CARNITIN POWDER, WHEY ISOLATE, BCAA ENERGY MEGA STRONG POWDER. Na baru byly k ochutnání naše tyčinky EVOQ a EXCELLENT, která se letos dočkala nové vylepšené receptury.
 
DUBAI MUSCLE SHOW byl pro rok 2018 posledním veletrhem, kterého se NUTREND účastnil. Avšak nezahálíme a již teď plánujeme veletrhy na rok 2019, na kterých se s námi budete moci potkat.

Budeme se snažit, abychom byli zase o rok lepší a větší. Vám přejeme Šťastné, veselé a klidné Vánoce a doufáme, že se s Vámi uvidíme v novém roce, na některých z našich plánovaných akcích.

Fotogalerie

Seznam produktů