#EatwithValci - PROTEIN BLUEBERRY CAKE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

#EatwithValci - PROTEIN BLUEBERRY CAKE

#EatwithValci - PROTEIN BLUEBERRY CAKE

Datum: 27.8.2018

Tento dezert mi během pobytu v Číně velmi chyběl. Budeme mu říkat „proteinový dortík s borůvkami“

Je čas na další článek, aneb #EatwithValci vol. 2. Minulé dva týdny jsem byla v Číně, tak pro mě bylo těžké najít si čas na sepsání dalšího receptu pro vás. Spíš se mohlo zdát, že už #NejímeSValci, ale jsem zpět. V Číně jsme často nevěděli, co vlastně jíme, ale jídlo je jídlo, že? (haha) Bylo skvělé se vrátit zpět domů do svého normálního dietního režimu – příprava jídla na celý den a pořádný trénink.
 
Tento dezert mi během pobytu v Číně velmi chyběl. Budeme mu říkat „proteinový dortík s borůvkami“. Je velmi jednoduchý na přípravu a běžně si ho dávám na večeři nebo po tréninku, což většinou znamená během pozdního odpoledne. Vzhledem k tomu, že obsahuje velké množství bílkovin, raději si ho dám i místo klasického proteinového koktejlu. Až ho vyzkoušíte, pochopíte, o čem mluvím. Haha.
 
Recept:
  • 2 odměrky směsi NUTREND PROTEIN PANCAKE (neochucené)
  • 2-3 lžíce vody (preferuji trochu lepivější hmotu)
  • Borůvky
 
Všechny ingredience společně promíchejte a směs vložte do hrníčku. Mikrovlnku nastavte na 30 sekund a je hotovo. Mě nejvíce chutná, když je po upečení dortík trochu měkčí a ne úplně dopečený. Pokud ho budete péct příliš dlouho, může se vysušit. Navrch můžete dát zmrzlinu, arašídové máslo nebo cokoliv chcete a co máte rádi. Já teď musím dbát na svůj kalorický příjem, a tak ten můj není zrovna nazdobený, ale chutná skvěle.

Fotogalerie