ENDURO BALÍČEK NA KOLO PRO ŽIVOT | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

ENDURO BALÍČEK NA KOLO PRO ŽIVOT

ENDURO BALÍČEK NA KOLO PRO ŽIVOT

Datum: 1.2.2014

V rámci spolupráce společnosti NUTREND a seriálu horských kol „Kolo pro život“ jsme pro Vás připravili speciální balíček produktů NUTREND.


Kolo pro život dojelo do cíle

Klokočůvek u Oder přivítal v sobotu 27. září finále seriálu Kolo pro život. Kultovní cyklistický závod, již tradičně sponzorovaný společností NUTREND, zde úspěšně uzavřel letošní sezónu.


Nova Cup v Novém Městě na Moravě

Vysočina Aréna, jeden z nejkrásnějších českých sportovních areálů, hostila v premiéře závod seriálu Kolo pro život, jehož je společnost NUTREND dlouholetým partnerem.


Vítězné jízdy Pavla Boudného

Finálový závod Specialized XCR Cupu 2014 se stal opět kořistí Pavla Boudného z týmu Česká Spořitelna - Specialized, závodícího za tým Bikomatic Radima Kořínka sponzorovaný společností NUTREND.


Rekordní návštěvnost Kola pro život v Chrudimi

Manitou Železné hory patří už roky mezi stálice českých maratonských tratí. Aktuální „dlouhá“ varianta odpovídá konceptu KPŽ, ale svou délkou 67 kilometrů patří mezi ty delší v seriálu a nabízí nefalšovaný biking.

 

Karlovy Vary hostily Kolo pro život

Některé závody mají prostě štěstí. Krásný areál, pěkné letní počasí a závodníky vychvalovanou technickou trať nedaleko centra města. Závody Kolo pro život v západočeských lázních, sponzorované společností NUTREND, mají prostě své kouzlo.


Šumavský cyklistický double se vydařil

Kolo pro život, prestižní cyklistický maraton, jehož je partnerem společnost NUTREND, dojel s velkou slávou na Šumavu. A protože je zadovský areál cyklistice odjakživa zaslíbený, pořadatelé ho šikovně využili k dvoudennímu klání společně s dalším dílem Enduro série. Tím pádem se tu mísily velmi rozdílné skupinky borců - jedni v plné výbavě chráničů s integrální přilbou, proti nim naopak vyšvihaní chrti čekající na svou příležitost v sobotním maratonském klání.


Karlštejn hostil Kolo pro život

„Karlštejn“ je jedním z velmi oblíbených závodů seriálu a proto se i v letošním roce celkový počet závodníků přiblížil k číslovce 1800. Startovalo se z Velké Chuchle a na místě samozřejmě nemohla chybět společnost NUTREND, která je již dlouhodobým partnerem Kola pro život a měla zde dokonce 2. stánky - jeden ENDURO a druhý Active lifestyle. Oba byly neustále v obležení.


Cyklistický maraton pod křídly letadel

Na vrchlabské letiště se první prázdninovou sobotu sletělo kromě desítky malých letadel a větroňů i přes 1300 letců na strojích šlapacích, aby letěli s větrem o závod. Rychlostní souboj by možná vyhrála letadla, ten početní však určitě ne.


Ulman a Boudný ve skvělé kondici

Cyklista Matouš Ulman z týmu Česká spořitelna - Specialized, který jezdí za tým Bikomatic Radima Kořínka sponzorovaný společností NUTREND, v neděli sahal po vysněné bedně z evropského šampionátu, který se jel v irském městečku Ballyhoura.


Kolo pro život v Koutech nad Desnou

Tuto sobotu se seriál cyklistických maratonů, jehož je společnost NUTREND partnerem, přesunul do jedné z nejvzdálenějších lokalit České republiky - do Koutů nad Desnou.


Kolo pro život v Jestřebí

S prvními dvěma závodníky v cíli, Pavlem Boudným (Česká Spořitelna – Specialized MTB), který patří do týmu Radima Kořínka sponzorovaného společností NUTREND a Jiřím Hudečkem (Symbio+ Cannondale), dorazila do cíle i průtrž mračen doprovázená blesky a silným větrem.


Rekordní návštěvnost seriálu KOLO PRO ŽIVOT

Druhá štace seriálu Kolo pro život – Mladá Boleslav Tour Škoda Auto přilákala na své tři trasy a dětské závody obdivuhodný počet nadšených bikerů - v dospěláckých kategoriích to bylo více než 1200 závodníků a v dětských neuvěřitelných 450 malých nadějí.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist