Enduro série Molveno – Paganella | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Enduro série Molveno – Paganella

  Enduro série Molveno – Paganella

  Datum: 11.6.2019

  První kolo Alpine Enduro série se konala v italské oblasti Molveno – Paganella.

  Celý závod se odehrával na kopcích v oblasti Molveno-Paganella a nabízel závodníkům úžasné pohledy nejen na ledovcové jezero Lago di Molveno, ale dokonce i pohled na nedaleko vzdálené Lago di Garda.Místní traily byly namotané ve vysokohorském prostředí, v podstatě start jednotlivých erzet byl ve výšce 2000 metrech nad mořem. Počasí závodním tentokrát přálo a bylo slunečno po celý víkend.
    
  "Tento formát závodu se mi líbí. Dva dny závodění + prolog a jeden den na trénink. Takže vlastně není možné natrénovat koplet erzety a něco musíte jet “na oči”.

  Erzety byly hodně technické, ale nechyběla ani místa s úžasným flow, switchbacky a velmi nepříjemné kořenové pasáže. Během víkendu díky hodně technicky náročným erzetám mělo několik dobrých riderů technické problémy. Největší favorit Gusti Wildhaber dojížděl čtvrtou erzetu na prázdném kole a já jsem v páte erzetě utrhl přehazovačku, takže jsem střídal běh s jízdou na kole. Nakonec po osmi měřených erzetách to dalo celkové první místo.

  Celý závodní víkend jsem v průběhu dne bral energii z Endurance Bar a Turbo Efect Shot když jsem potřeboval nakopnout před měřenou erzetou.”

  Fotogalerie

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist