Enduro série Molveno – Paganella | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Enduro série Molveno – Paganella

Enduro série Molveno – Paganella

Datum: 11.6.2019

První kolo Alpine Enduro série se konala v italské oblasti Molveno – Paganella.

Celý závod se odehrával na kopcích v oblasti Molveno-Paganella a nabízel závodníkům úžasné pohledy nejen na ledovcové jezero Lago di Molveno, ale dokonce i pohled na nedaleko vzdálené Lago di Garda.Místní traily byly namotané ve vysokohorském prostředí, v podstatě start jednotlivých erzet byl ve výšce 2000 metrech nad mořem. Počasí závodním tentokrát přálo a bylo slunečno po celý víkend.
  
"Tento formát závodu se mi líbí. Dva dny závodění + prolog a jeden den na trénink. Takže vlastně není možné natrénovat koplet erzety a něco musíte jet “na oči”.

Erzety byly hodně technické, ale nechyběla ani místa s úžasným flow, switchbacky a velmi nepříjemné kořenové pasáže. Během víkendu díky hodně technicky náročným erzetám mělo několik dobrých riderů technické problémy. Největší favorit Gusti Wildhaber dojížděl čtvrtou erzetu na prázdném kole a já jsem v páte erzetě utrhl přehazovačku, takže jsem střídal běh s jízdou na kole. Nakonec po osmi měřených erzetách to dalo celkové první místo.

Celý závodní víkend jsem v průběhu dne bral energii z Endurance Bar a Turbo Efect Shot když jsem potřeboval nakopnout před měřenou erzetou.”

Fotogalerie

Seznam produktů

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH