EPIC 5 - 5 Iromanů na 5 havajských ostrovech v 5 dnech | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

EPIC 5 - 5 Iromanů na 5 havajských ostrovech v 5 dnech

EPIC 5  - 5 Iromanů na 5 havajských ostrovech v 5 dnech

Datum: 8.3. 2017

Petr Vabroušek v roli trenéra připravuje rodáka z Oder Michala Šubrta na jeden z nejšílenějších extrémních závodů světa a NUTREND ENDURANCE bude u toho.

V lednu 2011 vážil 108 kg při výšce 173 cm. Nesportoval, téměř nechodil a alkohol byl jeho druhé jméno. Michal Šubrt je důkazem silné vůle. S kamarádem se při oslavě vsadil, že do půl roku uběhne půl maraton. Slib sice úplně nedodržel, ale nakoplo ho to k tomu, aby odstartoval největší změnu ve svém životě. Ve spojení s trenéry a poradci zhubl, upravil jídelníček a už v roce 2012 uběhl slibovaný půlmaraton a v průběhu roku dokonce svůj první závod Ironman Zurich. Od té doby se zlepšoval a zlepšoval.

2014
  • červen – MČR v dlouhém triatlonu Otrokovice – štafeta 3. místo 
  • listopad – 24hod Horská výzva Jeseníky extrémní běh, 3. místo celkově, 9 okruhů, 130km, 7650 nastoupaných výškových metrů

2016
  • květen – Ironman Lanzarote, nejtěžší Ironman v Evropě, 19. místo v kategorii a čas 10:58 byl jen 15 minut za kvalifikací na mistrovství světa Havaj 2016
  • září – 3. díl trilogie Oravaman Extreme Tour - Jánošík, horský triatlon na distancích celého Ironmana s celkovým převýšením téměř 6000m, 1. místo celkově a 1. místo v celém Oravaman Extreme Tour.
 
Vyvrcholením celého snažení je EPIC5. Extrémní závod v kolébce Ironmana na Havaji. Pod vedením člena Nutrend teamu Petra Vabrouška trénuje Michal už několik měsíců a NUTREND se stal partnerem pro výživu. V průběhu tréninku i samotného závodu můžete sledovat na Facebooku NUTREND ENDURANCE videa, fotky i „alchymii“ přípravy a kombinaci našich produktů pro tak náročnou aktivitu. 900 km na kole, 19 km plavání a 211 km běh.
 
Denní harmonogram suplementace při závodě:
 
snídaně:
  • převážně sacharidové jídlo, doplněné o tuky s rozumným obsahem dobře stravitelné bílkoviny a velkým množstvím soli (slané oříšky by v tomto případě bodly)
  • doplnit o L-KARNITIN a MULTIVITAMÍN
 
před startem:
 
po plavání:
 
při kole:
  
na konci kola:
 
běh:
 
v cíli:
  • pomalu popíjet REGENER a "nesedět hned na zadku" - dopřát tělu odplavení vodíkových iontů aspoň chůzí nebo vzorným strečingem se zaměřením na dýchání
 
následně:
  • dle možností stravování doplnit převážně sacharidovým jídlem a větším podílem lehce stravitelné bílkoviny, než u snídaně
  • kdykoliv se dojídat DENUTS + banány
 
před spaním:
Michal Šubrt je velkým příkladem pro všechny, kteří si myslí, že nemohou dosáhnout lepších výsledků. U něj opravdu platí – Všechno jde, když se chce.  Sledujte s námi jeho příběh a plnění velkého snu.

Fotogalerie

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH