EURO SPORT POWER | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

EURO SPORT POWER

EURO SPORT POWER

Datum: 19.2. 2018

Evelien Nellen a její zážitek z EXPA

V pátek odpoledne jsme Kevin a já přiletěli do Krakowa, kde jsme měli zajištěné ubytování v hotelu ve staré židovské čtvrti. Nejprve jsme vyrazili s týmem z Polska a Benjaminem na trénink do posilovny, a hned potom na večeři do místní restaurace.
 
V sobotu začalo expo v 10:00. Nebylo příliš velké, ale velmi dobře koncipované. NUTREND měl jeden z největších stánků přímo uprostřed haly. :)
 
NUTREND v Polsku měl na stánku spoustu hostesek a lidí, kteří pomáhali s organizací. Rozdali jsme hodně vrozků a dělali i různé soutěže jako „squat challenge“ neboli výdrž v dřepu a nebo výdrž s kettlebellem. To byla skvělá show!
 
Byla tam dokonce tanečnice u tyče, která měla přiravená různá představení. Bylo to skvělé a pro návštěvníky zase trochu jiné. NUTREND je v Polsku na veletrzích velmi populární. Rozdali jsme fanouškům vzorky nové proteinové tyčinky EVOQ a ti byli nadšení!
 
Veletrh jsme opouštěli kolem půl páté odpoledne společně s Agou, která nás provedla Krakowem! Poláci jsou na své město velmi hrdí. A večer jsme šli opět s celým týmem na večeři.
 
V neděli expo začalo opět v 10:00 a jako první jsme museli udělat skupinové foto, protože Benjamin odlétal brzy dopoledne. Neděle přinesla o něco méně návštěvníků než sobota, ale i tak zde bylo opravdu hodně lidí. Opět jsme pro ně udělali soutěže a rozdali i spoustu vzorečků oblíbených produktů.
 
Mysím, že jsme vytvořili skvělou atmosféru a návštěvníci, především z řad Poláků, si ji s námi užili.

Fotogalerie

Seznam produktů

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

1 150

1 000 bez DPH