Eva Havelková - MS v Bialystoku | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Eva Havelková - MS v Bialystoku

Eva Havelková - MS v Bialystoku

Datum: 10.11. 2016

Jedna z nejúspěšnějších českých "bikini fitness" Eva Havelková má před sebou vrchol letošního roku, kdy absolvovala jeden závod za druhým. Tento víkend se chystá na své první Mistrovství světa, které se bude odehrávat v polském Bialystoku.

Eva má doslova životní formu a věříme, že její letošní závodní snažení bude korunováno zaslouženým úspěchem. Jste zvědavi, jak se Evě vydaří závěr sezóny a jak obstojí v náročné konkurenci na nejočekávanějším šampionátu za poslední dobu? Pak sledujte Evino on-line zpravodajství exkluzivně a pouze na FB Nutrend, Instagramu a na webových stránkách. Budeme jí v patách nejen na místě dění či v backstage, ale i na hotelovém pokoji či na cestě na samotný šampionát. Sledujte nás a budete to vědět jako první!

Zprávy z facebooku
Eva Havelková
 

 


Vloženo 11.11.

Ahojky, všechny zdravím z letiště! Za chviličku se vydávám směr Varšava a poté Bialystok, kde se o víkendu uskuteční Mistrovství světa ve fitness! Ptala jsem se na informacích a prý to dopadne skvěle! Tak uvidíme, konkurence je obrovská, ale my VĚŘÍME Držte mi palce.
 
 
Vloženo 12.11.

Dobré ranko, mám za sebou snídani a sami můžete vidět, že to jsou pouze bílky, trocha zeleniny a káva. Co se počasí týká, tak jsme sice v Polsku, ale zima je tady jako v Rusku. Odpoledne jdu na nástřik první vrstvy soutěžní barvy přímo do dějiště Mistrovství světa, tak rovnou obhlédnu stage a vy u toho budete se mnou. Já závodím zítra odpoledne, držte palce, vaše Eva.
 
 
Vloženo 13.11.

Co snídá Eva Havelková ráno před svým startem na Mistrovství světa? A jaké další předzávodní přípravy musí absolvovat? To vše zjistíte v tomto krátkém videu.
 

 
  Eva Havelková

Vloženo 13.11.

Porovnávací vyvolávání v semifinále Mistrovství světa kategorie Bikini fitness over 172 cm. Eva Havelková se do něj probojovala z eliminace a zde stojí mezi Olivií Pohankovou ze Slovenska a Natálií Ludovych z Ruska.
 
 
Vloženo 13.11.

V semifinále se Eva Havelková dostala do druhého vyvolávání a zde bojuje s dalšími šesti závodnicemi o zbývající tři místa ve finále. Z prvního vyvolávání si rozhodčí dali stranou top 3.
 
 
Vloženo 14.11.

Přátelé, dnes nebyl můj den, finále Mistrovství světa mi o kousíček uteklo... Už jsem to i obrečela, ale na světě není smutek, který by nezahnala dobrá pizza... Zklamání je to velké, nedávám vinu nikomu jinému (natož rozhodčím), na pódiu to dnes nebylo úplně ono a já se z toho musím poučit pro příště. Obrovsky si vážím podpory Vás všech, o to víc mě mrzí, že pro Vás domů nevezu vysněný pohár... Vaše Eva
 
Eva Havelková   Eva Havelková    

Vloženo 14.11.

Forma Evy Havelkové na Mistrovství světa.
 
 
Vloženo 14.11.

Podle oficiálních výsledků skončila Eva Havelková na Mistrovství světa na sedmé příčce, jediné místo ji tedy dělilo od vysněného finále... Být sedmá nejlepší na světě není vůbec špatné a my věříme, že příště své umístění ještě vylepší!