Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague!

Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague!

Datum: 4.10. 2016

Již třetím rokem je NUTREND hlavním partnerem nejprestižnějšího evropského festivalu síly, bodybuildingu a fitness EVLS Praque Showdown.

I letos jsme přivezli žhavé novinky. Největším tahákem byl pre-workout N1 a poprvé jste si mohli prohlédnout NUTREND MONSTER TRUCK N1. Všichni, kteří něco znamenají ve světě fitness a bodybuildingu byli 30.9. a 1.10. na EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2016 v Tipsport aréně.  Nutrend jako hlavní partner měl hned 2 stánky a exkluzivně pro tuto akci i Nutrend monster truck N1 s ochutnávkou našeho nového pre-workoutu, který se díky nejvyššímu obsahu povolených látek stává jedničkou trhu.
 
Kromě N1 jste mohli ochutnat velmi úspěšné proteinové tyčinky EXCELENT PROTEIN BAR z olympijské edice, které byly oficiálním doplňkem stravy českých i slovenských olympioniků v Riu. Hlavně dámám chutnaly delikátní tyčinky s vysokým obsahem vlákniny, které jsou nově k dispozici i v bezlepkové podobě – FLAPJACK GLUTEN FREE ve 4 příchutích. V neposlední řadě ochutnávali návštěvníci EVLS Prague Showdown 100% Whey Protein. Vlajková loď společnosti NUTREND, která se změnou technologického postupu výroby dostává na špičku ve své třídě.
 
Kromě hlavního stánku na EXPU, kde jste mohli potkat legendu Men´s Physique PRO Martina Mestera, nizozemskou hvězdu Michelle Heuts závodící v nové kategorii Diva fitness PRO nebo nové členy Nutrned teamu Davora Brdanoviče a Moctara Bagah závodící v kategorii IFBB Classic bodybuliding. Nutrend měl svoje želízka v ohni také na pódiu.  Velký úspěch zaznamenala Eva Havelková v kategorii Bikini Fitness nad 172 cm v rámci EVLS Prague amateur. Získala stříbrnou medaili a stala se hvězdou na našem stánku. V jednu chvíli bylo kolem Nutrendu tolik lidí, kteří se chtěli s Evou vyfotit, že se nedalo vůbec projít.
 
Podle vašich reakcí přímo na místě jste byli s našimi novinkami velice spokojeni. Za celý Nutrend team děkujeme všem, kteří za námi přišli a vytvořili skvělou atmosféru. Věřme, že se uvidíme na další podobné akci jako EVLS Prague Showdown 2016.

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH