Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague!

  Eva Havelková v barvách Nutrendu získala medaili na EVLS Prague!

  Datum: 4.10.2016

  Již třetím rokem je NUTREND hlavním partnerem nejprestižnějšího evropského festivalu síly, bodybuildingu a fitness EVLS Praque Showdown.

  I letos jsme přivezli žhavé novinky. Největším tahákem byl pre-workout N1 a poprvé jste si mohli prohlédnout NUTREND MONSTER TRUCK N1. Všichni, kteří něco znamenají ve světě fitness a bodybuildingu byli 30.9. a 1.10. na EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2016 v Tipsport aréně.  Nutrend jako hlavní partner měl hned 2 stánky a exkluzivně pro tuto akci i Nutrend monster truck N1 s ochutnávkou našeho nového pre-workoutu, který se díky nejvyššímu obsahu povolených látek stává jedničkou trhu.
   
  Kromě N1 jste mohli ochutnat velmi úspěšné proteinové tyčinky EXCELENT PROTEIN BAR z olympijské edice, které byly oficiálním doplňkem stravy českých i slovenských olympioniků v Riu. Hlavně dámám chutnaly delikátní tyčinky s vysokým obsahem vlákniny, které jsou nově k dispozici i v bezlepkové podobě – FLAPJACK GLUTEN FREE ve 4 příchutích. V neposlední řadě ochutnávali návštěvníci EVLS Prague Showdown 100% Whey Protein. Vlajková loď společnosti NUTREND, která se změnou technologického postupu výroby dostává na špičku ve své třídě.
   
  Kromě hlavního stánku na EXPU, kde jste mohli potkat legendu Men´s Physique PRO Martina Mestera, nizozemskou hvězdu Michelle Heuts závodící v nové kategorii Diva fitness PRO nebo nové členy Nutrned teamu Davora Brdanoviče a Moctara Bagah závodící v kategorii IFBB Classic bodybuliding. Nutrend měl svoje želízka v ohni také na pódiu.  Velký úspěch zaznamenala Eva Havelková v kategorii Bikini Fitness nad 172 cm v rámci EVLS Prague amateur. Získala stříbrnou medaili a stala se hvězdou na našem stánku. V jednu chvíli bylo kolem Nutrendu tolik lidí, kteří se chtěli s Evou vyfotit, že se nedalo vůbec projít.
   
  Podle vašich reakcí přímo na místě jste byli s našimi novinkami velice spokojeni. Za celý Nutrend team děkujeme všem, kteří za námi přišli a vytvořili skvělou atmosféru. Věřme, že se uvidíme na další podobné akci jako EVLS Prague Showdown 2016.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist