Evelien Nellen – van Pelt | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Evelien Nellen – van Pelt

Evelien Nellen – van Pelt

Datum: 1.8. 2016

Sportovní kategorie: WBFF DIVA Pro Fitness & Figure
Sportovní tým: Nutrend

Sportovní úspěchy
 
WBFF:
  • The WBFF DIVA Pro worlds UK 2017 - DIVA Figure 3. místo
  • The WBFF DIVA Pro worlds UK 2017 - DIVA Fitness 2. místo
IFBB:    
  • European Championships 7. místo 2016
  • Absolutní vítězka Dutch Grandprix 2015
  • Loaded cup 2. místo 2014
  • Vítězka Dutch Champion 2013
  • Arnold Classic 6. místo 2013
  • Absolutní vítězka Iron maiden 2012
 
Facebook: www.facebook.com/Evelien-Nellen-van-Pelt-IFBB-athlete-382264451814851
Instagram: www.instagram.com/eveliennellen

Evelien Nellen a její krátký příběh
Vždy jsem byla dívka sportovního typu: z koňského hřbetu jsem se dostala až ke gymnastice, a když mi bylo 18 (2007), seznámila jsem se s fitness. Hned jak jsem začala trénovat, tak jsem si tento sport zamilovala.
Přes den pracuji v bance jako finanční poradce a jsem také hrdá matka. Má dcera se narodila v roce 2010.
A já již v roce 2012 začala závodit. Miluji všechny aspekty toho, co sport přináší, stále mě to posouvá dál a dál, soupeřím především sama se sebou, a to i když stojím na pódiu. Prostě se snažím být lepší každý den, zkoušet nové věci, které pak mohu použít a pomáhat díky tomu druhým. Takže kromě mého běžného zaměstnání, mám vlastní společnost, kde se snažíme pomáhat ostatním dosáhnout osobních cílů v rámci všech druhů sportů.

Proč jsi začala používat výrobky Nutrend?
Produkty společnosti Nutrend jsou vysoce kvalitní a chutnají mi. Zatím jsem nenašla lepší značku doplňků stravy. To je důvod, proč jsem se rozhodla používat jejich produkty. Kromě toho i cena je velice férová.

Jak vám produkty Nutrend pomáhají při vašem sportu?
Můj život je úžasně naplňující, ale je také hektický. Je náročné být matkou a zároveň úspěšná v práci a sportu. Miluji ten komfort při užívání produktů, které jsou snadno použitelné, lehce vstřebatelné a pomáhají mi rychle se zotavit z tvrdých tréninků. Produkty Nutrend jsou pro sportovce, a také sami sportovci mají podíl na jejich spolutvorbě.

Jaký je váš oblíbený Nutrend výrobek a který z nich používáte nejčastěji?
Aminokyseliny BCAA s vysokým podílem leucinu jsou skvělé. Mám ráda Nutrend Glutamin mega strong powder ve všech příchutích a tablety BCAA 4:1:1: tabs jsou pro mě základním doplňkem.

Dieta během soutěžního dne je bezesporu důležitá, aby byla dosažena vynikající forma. Jak vypadá jídelníček v den závodů?
V den závodu jím velmi málo. Pouze velice malé porce po celý den, abych měla nějakou energii na podiu: trocha bílé rýže, rozinky, kuřecí steak, mandle, ananas; a těsně předtím, než vyjdu na jeviště, dávám si Nutrend Explosin s trochou medu a hořké čokolády. V den závodu musí být také můj příjem tekutin omezen na minimum.

Jak se připravuješ na soutěže? Kde a jak často trénuješ?
Předsoutěžní dietu držím po dobu 12 až 14 týdnů, můj trénink a dieta jsou opravdu přísné. Vše dělám tak, abych stimulovala ztrátu tělesného tuku a zároveň, aby mé tělo udrželo co nejvíce svalové hmoty. Nacvičuji také pózování každý den, to mi pomáhá udržet soustředění na cíl a zlepšovat se.

Jak probíhá váš běžný tréninkový den?
V běžný tréninkový den s manželem vstáváme v 6 hodin, já si dám domácí „kardio“ trénink (ještě před snídaní, používám Nutrend BCAA), než se moje holčička probudí. Pak se společně nasnídáme a připravíme na cestu do školy. Já ji tam zavezu a jedu do své kanceláře v bance nebo pracuji doma pro svou vlastní firmu. Když skončím, jedu domů, dáme si s rodinou večeři a užíváme si společný čas. Pak si zacvičím v posilovně nebo doma (střídáme se každý druhý den, takže jeden z nás je doma s naší holčičkou).
Trénuji maximálně hodinu a čtvrt, po tréninku jedu domů a dělávám přípravy na další den spolu se svým manželem Kevinem.

Jaká je vaše motivace pro tvrdý trénink?
Každý trénink se snažím představit si ten okamžik na pódiu, chci se ujistit, že jsem do toho dala vše. Vždy si představuji své dlouhodobé cíle: v průběhu pár let bych chtěla získat svou profesionální kartu.

Jaký byl váš nejtěžší trénink a proč?
„Oh“, tak to jsou tréninky s mým manželem, on mě opravdu dovede dohnat až k mým limitům a někdy i za ně. Má na to takový trik. Když chce, abych ze sebe vydala ještě víc, naštve mě a já pak dokážu zvednout mnohem větší váhu.

Můžete popsat své nejlepší závody?
Mé nejlepší závody byly mistrovství Evropy 2016. Závodilo tam více než 1800 sportovců, vše bylo dobře zorganizované, má forma byla přesně taková, jak sem si představovala již na začátku přípravy a po celou dobu 16týdenní diety jsem se cítila opravdu dobře. Na této soutěži jsem si však uvědomila, že kategorie „Women physique“ není pro mě, a že půjdu zpátky do kategorie „Figure“. Kategorie „Women physique“ se dost přibližuje ke klasické kulturistické kategorii, a to už je mimo mé ambice. Chci být svalnatá, ale také si udržet svou ženskost. Takže moje další soutěže budou v kategorii „Figure“.

TOP 5 NUTREND products:
1. CARNIFORM SHOT
2. BCAA 4:1:1 TABS
3. EXPLOSIN
4. GLUTAMINE MEGA STRONG POWDER
5. OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS

 
 
 

Seznam produktů

EXPLOSIN

EXPLOSIN

830

722 bez DPH