FAT DIRECT TOUR - SHRNUTÍ | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

FAT DIRECT TOUR - SHRNUTÍ

FAT DIRECT TOUR - SHRNUTÍ

Datum: 18.3. 2019

Uplynula již nějaká doba od skončení FAT DIRECT TOUR. A tak nastal správný čas na shrnutí celé akce, která probíhala v měsíci únor, napříč celou Českou republikou. Během tour jsme celkově navštívili 76 fitcenter, které se nacházejí v 39 různých městech.

Na cestách za Vámi jsme najeli celkem 5701 km. V posilovnách jsme zdarma rozdávali FAT DIRECT SHOTY a informace k novému projektu MŮJ DIETNÍ PLÁN, který je také zcela zdarma na našich webových stránkách.

Za celkových 16 dní strávených na cestách jsme vás obdarovali 5723 FAT DIRECT SHOTY. Na každé naší zastávce jsme také organizovali soutěže o hodnotné ceny. Celkově jsme uspořádali 96 soutěží, ve kterých jsme rozdali 960 vzorků proteinů Deluxe a Hydro whey, 1035ks gumových náramků, 40ks ručníků, 56ks triček, 96ks multifunkčních šátků a šejkrů. Takže jste po setkání s námi rozhodně neodcházeli s prázdnou.  

Z řad NUTREND týmu se celé akce zúčastnilo 8 sportovců. Jmenovitě Jakub Prchal, Jozef „JOJO“ Porubský, Petra Veselá, Pavel Szotkowski, Miroslav Juríček, Tomáš Tvrdík, Karolína „Kay_Li Liberdová“ a Václav „Noid“ Bárta. Pokud jste se potkali s členy NUTREND týmu, mohli jste si vyzkoušet různé tréninky. Kuba Prchal, Peťa Veselá a Tomáš Tvrdík vás potrápili na kruhových trénincích. Pavel Szotkowski a Miroslav Juríček dávali zabrat lidem, kteří s nimi vyhráli osobní trénink. Mirek měl i seminář na téma správného sestavení redukčního jídelníčku. Karolína Liberdová pak rozeskákala děvčata v Olomouci a v Praze. Václav Bárta, jak je jeho dobrým zvykem, hlavně rozdával radost a rány do boxovacího pytle. Pravý crossfitový trénink jste si mohli zakusit s Jozefem Porubským.  

Doufáme, že jste si setkání s námi užili. Pokud jste neměli možnost se s námi potkat a chtěli byste, tak nezoufejte, protože se jistě naskytne opět další možnost na další tour, kterou pro vás připravíme.    

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

45

39 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

1 150

1 000 bez DPH