FDF Funstorm Bike Camp na Kopřivné | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

FDF Funstorm Bike Camp na Kopřivné

FDF Funstorm Bike Camp na Kopřivné

Datum: 29.5. 2014

I přes velkou nepřízeň počasí máme za sebou první FDF Funstorm Bike Camp tohoto roku, který se konal za podpory společnosti NUTREND. Déšť všechny závodníky provázel od rána do večera, ale ani to neodradilo 20 nadšených bikerů a bikerek ze všech koutů ČR, ale i ze Slovenska, aby sem dorazili a užili si skvělou jízdu.

Během dvou dnů si závodníci pořádně zajezdili na blátě a v mokru a všichni se s tím poprali na výbornou. Mohli si vyzkoušet opravdu náročné podmínky a zdokonalit se v jízdě na blátě a kluzkých kořenech. Kromě ježdění na novém flow trailu a na freeride trati měli k dispozici i nové menší dropy a dřevěné překážky na trénování stability a správné manipulace s kolem.
 
Kamil Tatarkovič společně s Filipem Matušem (dlouholetý reprezentant ČR ve sjezdu, mistr republiky ve sjezdu a cyklotriale), Pavlem Čepem (dlouholetý reprezentant ČR ve sjezdu, mistr republiky ve sjezdu a cyklotriale,v současné době závodník endura) a Terezou Votavovou (reprezentantka ČR ve sjezdu a fourcrosse) si bikery rozdělili do menších skupin, díky kterým bylo možné ke každému přistupovat individuálně. Bylo skvělé pozorovat, jak si všichni jízdu na blátě užívají, posouvají své hranice dál a jaký pokrok udělali za pouhé 2 dny.

Foto: David Kužela