FIBO POWER 2017 – Kolín na Rýnem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

FIBO POWER 2017 – Kolín na Rýnem

FIBO POWER 2017 – Kolín na Rýnem

Datum: 21.4.2017

Na ploše neuvěřitelných 160 tisíc metrů čtverečních mohli všichni návštěvníci najít nebo vyzkoušet všechny možné novinky ze světa fitness. Celkem se na této ploše sešlo 1 019 vystavovatelů ze 49 zemí a u toho samozřejmě NUTREND se svým stánkem nesměl chybět!

Náš stánek patřil jako každý rok k těm největším a samozřejmě nejhezčím. Rozkládal se na ploše neuvěřitelných 169 metrů čtverečních.
 
FIBO probíhalo po dobu čtyř dnů. Z toho první den, čtvrtek, byl hlavně pro partnery, distributory a jiné obchodní záležitosti. Za tento první den, FIBO navštívilo více než 83 000 obchodních partnerů. V pátek se brány veletrhu otevřely pro širokou veřejnost a zejména pro lidi ze světa fitness. Takovou koncetraci svalů na metr čtvereční nikde jinde než na tomto veletrhu nezažijete, a o tom také svědčí návštěvnost, která se tento rok vyšplhala na více než 150 000 návštěvníků.
 
Na našem stánku jste také mohli najít hned několik našich tváří z NUTREND týmu, mezi které patřili Helga Stibi, Michelle Heuts, Evelien van Pelt, Benjamin Radič, Moctar, Davor Brdjanovič, a také jste zde mohli najít naše nové ambasadory, mezi které patří Elis Naumanis a Kevin Nellen, který byl zároveň i moderátorem celého programu na našem stánku.
 
Probíhalo u nás mnoho soutěží, focení, pózování a podepisování všech možných upomínkových předmětů, od našich podpisových karet, triček až po holá těla.
 
Veletrh v Kolíně nad Rýnem byl jako každý rok opravdu velký zážitek, a proto se již všichni těšíme na rok příští. Podle vyjádření pořadatelů akce je fitness na vzestupu, o tom také svědčí nárůst návštěvníků o 6,1%, proto se těšíme, že v dalších letech bude návštěvnost nadále stoupat!