FIBO POWER 2018 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

FIBO POWER 2018

FIBO POWER 2018

Datum: 16.4.2018

Veletrh FIBO Power v německém Kolíně nad Rýnem je pro nás již každoroční tradiční událostí. Tento rok se ovšem pro nás zároveň nesl ve speciálním duchu, a to 25. výročí od založení společnosti.

Největší evropská mezinárodní oslava kulturistiky a fitness nám dovolila představit letošní novinky, z nichž některé jste už mohli vyzkoušet, a na některé se zatím můžete těšit. To jsou například nová BCAA Energy a CLA+Carnitine Powder, o kterých se již brzy dozvíte více. Nechyběly ochutnávky proteinových nápojů Hydro Whey, After Training Proteinu, ale především našeho top produktu 100% Whey proteinu, který letos přichází ve speciální limitované edici s 25% navíc zdarma!
 
S tímto produktem jsme navíc představili i speciální projekt, na kterém jsme pracovali celý minulý rok a který brzy poběží na všech našich sociálních sítích a webových stránkách! Každý den jsme připravovali také proteinové palačinky a na ochutnávku rozlévali nový Carnitine Activity Drink s příchutí mojito, abychom s návštěvníky a fanoušky mohli 25. narozeniny pořádně oslavit.
  
Z našich sportovců a ambasadorů letos přijeli Helga Stibi, Elis Naumanis, Evelien a Kevin Nellen, Moctar, Benjamin Radič, Pavel Szotkowski a Jakub Prchal, Valerija Slapnik, Luka Pašič a po dlouhé době i fighter Karlos Vémola! Ukázali jsme tak fanouškům jiné sportovní odvětví, kterým je MMA. S Karlosem jste si pak mohli i zasoutěžit o zásobu suplementů, ovšem vyžadovalo to velkou dávku odhodlání a silný úder.
  
Každou hodinu jsme pak měli připravené soutěže ve výdrži v dřepu o oblíbené "goodiebags" plné novinek a dárků. Letošním rekordem je neuvěřitelných jedenáct a půl minuty! Kdo nesoutěžil, mohl ochutnávat nebo nakoupit tyčinky EVOQ, Deluxe, Excelent nebo Protein Bar!
 
Průběh veletrhu jsme průběžně dokumentovali, tak se už teď můžete podívat na videa a fotky.
 
Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili, všem fanouškům a sportovcům, protože společně jsme vytvořili neskutečnou sportovní atmosféru, protože společně jsme všichni jeden #NUTRENDteam!
  
Photo by: Luka Pašič Photography

 
 
 

Seznam produktů

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH