FIBO POWER 2019 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

FIBO POWER 2019

FIBO POWER 2019

Datum: 8.4. 2019

Valerija Slapnik, Valeria Ammirato, Ricardo Correia, Helga Stibi, Benjamin Radič, poledancer Paulina a streetworkoutová skupina z Amsterdamu. To jsou ti, kteří se po dobu uplynulých 4 dnů starali o zábavu na NUTREND stánku v rámci světového sportovního veletrhu FIBO POWER!

Tentokrát náš stánek dostal opět zcela nový rozměr. Přibyla konstrukce hrazd pro streetworkout show a podium, na kterém jste si mohli co hodinu vysoutěžit skvělé dárky ve squat challenge, sledovat neuvěřitelné vystoupení pole dancerky nebo ukázku pózování sportovců z NUTREND teamu.
  
Tradičně nejvíce lákaly ochutnávky a my jsme zde letos mohli představit zcela nový produkt EAA, komplex esenciálních aminokyselin, ale třeba i pre-workout N1 s příchutí modrá malina, který svou barvou zaujal už na první pohled. Hitem se stal také BCAA Energy drink a zcela novou ucelenou ENDURANCE řadu jsme si také nemohli nechat pro sebe!

Děkujeme všem fanouškům, kteří se u nás zastavili pro fotku, podpis nebo vyzkoušet novinky. Společně jsme totiž #NUTRENDTEAM

Obrovské poděkování patří v neposlední řadě také Lukovi Pašičovi, který dal vše do toho, aby mohly vzniknout všechny skvělé fotky a videa!