Fiwe 2018 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Fiwe 2018

Fiwe 2018

Datum: 25.9. 2018

NUTREND navštívil varšavský veletrh FIWE, který se konal ve dnech 21. - 23. září. A byli jsme opravdu vidět i slyšet.

Náš stánek patřil mezi největší a obsazení NUTREND Teamu bylo opravdu početné, posuďte sami: Davor Brdjanovič, Benjamin Radić, Kevin a Evelin Nellen, Valerija Slapnik, Valeria Ammirato a nechyběl ani náš skvělý fotograf Luka Pašič, který celou akci dokumentoval a jeho úžasnou práci můžete najít na našich webových, facebookových a instagramových stránkách.

Ovšem to nebylo všechno, na stánku se pohybovalo také spoustu polských ambasadorů: Arkadiusz Tancula, Natalia Wyporek, Ludmiła Wojdak a Justyna Wolny. Celkovou atmosféru dotvářely dech beroucí vystoupení Pauliny Kubaszczyk a brazilských streetworkoutisků.
 
Na NUTREND stánku neprobíhaly pouze vystoupení, ale i oblíbené soutěže, při kterých jsme rozdali spousty vzorků našich BCAA ENERGY MEGA STRONG POWDER, CLA + CARNITINE POWDER, 100% WHEY ISOLATE, 100% WHEY PROTEIN a cen v podobě triček, šejkrů, šátků a dalších krásných dárků. Na barech jste mohli ochutnat naše bezkonkurenční proteiny, novou příchuť jednoho z nejsilnějších pre-workoutů na trhu N1 BLUE RASPBERRY a proteinové tyčinky EVOQ a EXCELENT.
 
V hojném počtu se prodávala právě nová příchuť N1 BLUE RASPBERRY, vlajková loď mezi proteiny 100% WHEY PROTEIN a mimořádný instantní nápoj FLEXIT GOLD DRINK.
Tento veletrh považujeme za velice úspěšný, v tomto trendu budeme nadále pokračovat, a proto už teď začínáme s přípravami na naší další prezentaci, která tentokrát bude probíhat v Rusku. SN PRO 2018, MOSKVA: 9. – 11. 2018, budeme se na Vás těšit!

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH