FLORBAL – regenerace po zápasech a nárůst svalové hmoty | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  FLORBAL – regenerace po zápasech a nárůst svalové hmoty

  Datum: 25.2.2014

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mi můžete doporučit nějaký přípravek, který pomáhá regeneraci po zátěži a zároveň podporuje růst svalové hmoty. Hraji florbal, je mi 22 let, měřím cca 188 cm a vážím cca 80 kg. Zátěž mám 4 – 5 hodin týdně. Když je čas, tak se nárazově (tedy okrajově) věnuji také cyklistice, jezdím na snowboardu, hraji squash, chodím do posilovny. S produkty NUTREND zatím žádné zkušenosti nemám. Přeji hezký zbytek dne a děkuji za odpověď.

  Samozřejmě, že je velmi vhodné začlenit doplňky výživy do vašich sportovních aktivit.

  Ale vycházíte z mylné domněnky, že je možné budovat svalovou hmotu bez speciálního (posilovacího) tréninku jenom s pomocí doplňků výživy. Takto to rozhodně nefunguje a jakýkoli přípravek na podporu svalové hmoty bez tréninku by byl neúčinný a jeho používání by nemělo smysl.
   
  Tedy pokud je ve vašem zájmu tvorba svalové hmoty, tak si k tomu musíte vytvořit potřebné podmínky. Máte širokou škálu aktivit, které představují určitá omezení nejenom nárůstu svalové hmoty, ale i tělesné váhy.
   
  Co se týče regenerace, rozhodně bych doporučil sacharido-proteinový koncentrát na obnovení energetických zdrojů - tedy svalového glykogenu, můžete zvolit např. MASS GAIN, případně REGENER (ten obsahuje navíc větvené aminokyseliny, ale zase méně bílkovin). Připravený nápoj vypijte v průběhu 20 – 30 minut po skončení aktivity – tuto dobu je důležité dodržet, abyste podpořil rychlý start regenerace.
   
  Ještě závěrem - pokud tedy chcete nabírat svalovou hmotu, tak musíte zařadit posilovací trénink celého těla alespoň dvakrát až třikrát týdně - samozřejmě předpokladem uspokojivých výsledků je pravidelnost. Důležitý je při vašich aktivitách i pitný režim. Doporučuji používat ISODRINX, a to vždy při aktivitě. Doporučuji ovšem hypotonické ředění (1 odměrka rozpuštěná v 700 – 800 ml vody). Pijte pravidelně, každých 15 – 20 minut výkonu.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist